Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Nu sesizeaza nimeni ca Ionut Chirila e din aceeasi categorie cu Victoras Iacob ?!
respect Cortacero ,spre B!
Sa autopropus la Dinamo,Rapid,Petrolul,CFR si chiar FCSB. Si asta cu subiect si predicat adica ,, daca dnul becani mi-ar acorda sansa sa antrenez in 2 ani merg in CL '' sau ,, eu merit cel mai mult sa antrenez Dinamo pt ca am creat o generatie de exceptie pe vremea lui Haldan'' ori ,, Rapid are nevoie de un antrenor cu experienta mea. Cand am antrenat acolo la juniori ....''.
Totul adevarat ce spune Chirila . Gata cu Danciulescu, la Dinamo nu mai are ce cauta, a subt destul, vreo 7-8 ani, fara sa faca nimic, nici nu e in stare sa faca ceva, nu are pregatire, prestanta si aptitudini pentru un post de conducere la Dinamo .
bah pacala pe nume chirila, de faci numele tatalui care a scris istorie la gazetarie, pai uhrin e antrenor cu titluri si performante( a luat titlu in Georgia cu Dinamo Tbilisi, in Cehia cu Viktoria Plzen, in Belarus cu Dinamo Minsk, iar la Timisoara ( pe vremea cand campionatu era cel mai tare din tara) a luat locu 2 , asa ca jzzzjjjt
Oricine se considera dinamovist, trebuie sa inceteze momentan cu aceste atacuri . Situatia e prea critica, vorba lui Zainea nu ne mai ataca adversarii si ne ataca ai nostri! In acest moment singura optiune e sa sprijinim echipa asta. Nu se mai pot face transferuri acum, nu se pot face schimbari in echipa tehnica si nici in cea administrativa. Faceti un armistitiu temporar pana la sfarsitul sezonului. Apoi reluati criticile daca vreti, acuzele, insinuarile. O vorba buna, o incurajare, un sfat dezinteresat nu mai da nimeni oricum.
Mai ionut chirila , daca vine DANCIU la Dinamo , inseamna foarte mult pt fotbalistii (cativa) care sunt acum acolo. Simpla lui prezenta la antrenamente este benefica echipei. Nici nu trebuie sa vorbeasca cu ei , doar sa il vada langa ei.
Are dreptate Chirila ...!!! Danciulescu , Bratu sau Prunea pot fi pusi alaturi de Contra ca coautori ai dezastrului actual ...!!!
Perfect adevarat! Danciulescu a facut figuratie contribuind la cea mai proastă perioadă din istoria clubului!
Esti cam prost
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.