Alte știri din fotbal
Ultimele două meciuri din play-off-ul Cupei României » Bluf al lui Oprița la Steaua - Csikszereda? Cum arată echipele de start
11
Plecare de la Corvinul: „Mulțumim!”
0
Antoni Ivanov, așteptat să semneze din nou în Superliga!
0
Ioan Varga, pentru GSP.ro după intrarea CFR-ului în insolvență: „Care e problema? Să vă spun datoria totală”
0
Știri din fotbal internațional
A jucat bolnav la Cupa Mondială » Bild: „Coechipierii știau de suferința lui Musiala”
0
Procesul „Maradona” ar putea fi anulat! » Eroarea incredibilă comisă de acuzare
0
Și meritul lui Cristi Chivu! » Inter a detronat-o pe Juventus
0
Jucătorul lui Juventus riscă să rateze debutul în Serie A: lovit de un suporter intrat pe teren
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
2
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Ce prostie de articol. Incredibil.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
magneziu e un medicament...mi a fost recomandat de o persoana mai mult sau mai putin avizata,careia si eu in compensare i am recomandat un medicament...ANXIAR! va pot intreba de ce am fost moderat?
si dupa ii vinde la sc star srl
tot ce transfera neputina se tranforma in messi,ronaldo orice petarda libera si refuzata
toate articolele ne semnate sunt scrise de cei ce nu *** *** never de la dinamo ..nea ovidiu si dou apostol gheorghiu ..nici nu sa aveti lucerna la masa de la dinamo ..apropo nu spuneti nimic de acuzzele spuse de dumitru dragomir in cartea sa despre *** care le lua *** si *** ..daca nu desminte nimen in presa inseamna ca nbea mitica a avut dreptate ,asteptam cu interes si informatii despre dosarele penale pe rol ale lui nenea george becali care ebaiat bun si judecat mereu in instante..lasati dinamo ,,apostole tu esti halah ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da il aducea prginitura lregelui blatist ce mais criatti.super transfer ,achizitie de marca .unde mai joaca ianis printu? a dat 2 goluri anul trecut in liga a 4-a si erati in *** :)) marili print al mariliului *** nimic despre distinsul monarh mic ?o sa vedti ,,acest copil o sa plece de ala dinamo pe f multi bani ..muriti d eoftica ,*** vostru spiritul *** aduce numai gloabe ..ia placut de gmnohere ca a tinut de minge ..care mingee?ala nu a atins-o deloc decand a intrat mumuiahahaha ..*** ..tot asa spuneati si de gnohere si de aic cand juca la adversari si acum nu-i gasiti *** colorat sa *** decate ori vreti voi ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca sunteti amabil, vreti sa ne explicati ce ati inteles dumneavoastra ? iti dau indiciu...rotariu
si nu fac decat sa arunce cu noroi si misto in restul echipelor,iar tot ce e de la fc star e laudat
Super tare titlul, dar trebuie sa recunosc ca Rivaldo e unul din jucatorii mei preferati, un profesionist! Eu tin cu Steaua (FC STAR), dar il voi urmarii cu atentie pe Rivaldinho!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.