Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
0
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026 » O mare victorie a Generației de Aur, un scandal cât casa și celebrul discurs al lui Hagi: „Merităm să ne faceți statuie!”
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
1
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
51
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
asta mai lipsea acum G.P.baciu sclavul becalistilor la liga.
Si nu se sesizeaza nimeni! Normal, cei din bucuresti pot face ce vor, coruptia, si politia este de partea lor! Restul .... sa sufere! Viva Miticii, oltenii si moldovenii! Mi-e sci,rba de Rrrromanica voastra!
Mitica de la Liga trebuie sa inteleaga ca a avea dreptul sa dea un comision nu este totuna cu a trebui sa dea un comision. Ca sa PRIMEASCA acel comision acea firma trebuia sa si presteze ceva in baza acelui Contract de Comision. Ori acest lucru nu s-a intamplat. S-a venit cu aceeasi societate de televiziune si s-a licitat suma care fusase impusa de catre Gigi cu o saptamana inainte.Probabil stia el ceva. Mai am o curiozitate. Acea societate care a comisionat tranzactia a fost reprezentata la negocierile dintre Liga si Digi de catre vreo persoana. Daca da, ce a facut efectiv acel negociator ? Care mai este meritul lui Mitica
NU VĂ MAI SUPORT!
Tzi a cerut tzie ca eshti avut tare ... Din salariu tzi ai fct alea 12 vile din Pipera? ... Du te acasa mai jegule ... Ordinarule, piei acasa ... Curatzatzi fotbalul romanesc incepand cu aceasta metastaza=Dragomir shi urmand cu Sandu
A INCEPUT CURATENIA ...DRAGOMIR ESTE IN DIZGRATIE SAU I S-A UMPLUT PAHARUL...URMEAZA REFORMAREA SAU REORGANIZAREA LA DINAMO....CU SIGURANTA DINAMO NU MAI POATE SA SUPRAVIETUIASCA ASA ..ESTE VARZA.... PROBABIL CA O SA VINA MITICA PRESEDINTE LA DINAMO ...
acum toti stelistii il injura si-l "dau afara" pe Mitica dar cand se "razboia" cu Mititelu ii luati partea!!!! cand zicea Mititelu ca Mitica face numai magarii il injurati pe Mititelu si acum ati ajuns la vorbele lui!!!! din pacate chiar daca pleaca Mitica, nu e destul pt. fotbalul romanesc.... ar trebui o curatenie generala incepand cu FRF, LIGA si chiar si o parte din asa zisii investitori in fotbalul romanesc!!!!
G.B ? Asa va trebuie daca l-ati ales atatia ani .
DATI-L AFARA!!!! Aduceti pe cineva onest, reformator.... ca sa progresam si noi, cu asta nu se intampla nimic!!!
Se cam balbaie de frica Mitica.Cred ca acum e GATA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.