Comentarii (14)
Imperator
Imperator  •  19 Septembrie 2011, 11:26
Postat de hanmocar pe 19 Septembrie 2011, 11:16

FORZA STEAUA ! FORZA GIGI !

Vezi ca Jiji a adus 4 racle de moaste , de la Ioan Botezatorul pana la sfantul Apostol , fugi fuga si le pupa ca primesti o farfurie cu ciolan de fasole si sarmalute , nu mai sta pe net ca ai sa mori de foame !

hanmocar
hanmocar  •  19 Septembrie 2011, 11:16

FORZA STEAUA ! FORZA GIGI !

domodo
domodo  •  19 Septembrie 2011, 11:17

imi pare rau dar d-l dukadam "bate cimpii"si se refera LA EFECT!!!!cauza este ca STEAUA NU ARE NICI UN JUCATOR CARE SA DEA PASE,NU ARE UN NUMAR 10!!!s-a vorbit de sovsic si de balan dar....costa!!!si atunci trebuie sa se joace cu jucatori adusi si bagati pe git de acest dobitoc de gegel becali!el si clanul lui de machedoni au facut cele mai proaste transferuri si acum ....viseaza ce ar trebui sa joace jucatorii adusi de ei!dar niciodata prepelita NU VA FI NR.10.iar fratii costea "bat cimpii"si vor sfirsii sperantele lui becali!!!!!ACESTA ESTE ADEVARUL D-LE DUCKADAM!!!!!!!!

Imperator
Imperator  •  19 Septembrie 2011, 10:52

Lasati vrajeala Duckadame si chemati Mourinho , vedeti ca zilele astea devine liber !

Comentează