Comentarii (14)
shumi_panco_gool
shumi_panco_gool  •  19 Septembrie 2011, 14:57

ei bine asta e marea greseala la steaua si nu numai la steaua: se crede ca trebuie doar investit, dar nu se face niciodata cu inteligenta...pentru ca o echipa sa joace bine nu e nevoie doar de jucatori bine cotati si de antrenor cu rezultate in trecut...trebuie mereu gasita solutia pentru a creea un lot omogen si o echipa cu personalitate...momentan nu exista asa ceva la niciunul din granzii bucuresteni si nici la cfr cluj unde s-a investit masiv, ci la echipele mici care au devenit foarte ambitioase si nu de putine ori dau clasa echipelor de traditie...la steaua mai mult decat la oricare echipa se vede faptul ca nu e o echipa cu personalitate, pentru ca becali vrea mereu sa controleze tot

bidutu
bidutu  •  19 Septembrie 2011, 14:36

Eu unul nu inteleg ce cauta M. Costea la Steaua.Baiatul asta in afara de alergat nu stie nimic.Daca il pui pe Geraldo varf,da mai multe goluri ca el.Nicolici e de pe alta planeta in comparatie cu pacaliciul asta dar freaca tusa,ca de,trebuie sa se afirme neanderthalianul sef.

zadkiel
zadkiel  •  19 Septembrie 2011, 12:48
Postat de bruk pe 19 Septembrie 2011, 12:28

Pai joaca incalcit Steaua ca are un antrenor mediocru ,ce rezultate a avut africanu asta de l-au pus antrenor 75 de meciuri egale la Urziceni? De ce nu i-au transferat pe Sanmartean si Wesley cand au avut ocazia ? ...Las ca il avem pe Dodel cel mai jucator tehnic

Steaua are cel mai complicat mod de a ajunge la poarta adversa! Nu are: -fundasi laterali de valoare; -mijlocasi de creatie; -executanti de lovituri libere care macar sa cadreze pe poarta sutul. Vai de mama noastra, viitorul arata si mai rau decat prezentul. In toata conducerea Stelei, nu gasesti un om bine pregatit si care sa aiba onoare si bun simt! MENAJERIA BECALI!

bruk
bruk  •  19 Septembrie 2011, 12:28

Pai joaca incalcit Steaua ca are un antrenor mediocru ,ce rezultate a avut africanu asta de l-au pus antrenor 75 de meciuri egale la Urziceni? De ce nu i-au transferat pe Sanmartean si Wesley cand au avut ocazia ? ...Las ca il avem pe Dodel cel mai jucator tehnic

romeo_daniel7
romeo_daniel7  •  19 Septembrie 2011, 12:20

De 5 ani scriu ca nu avem cum sa castigam campionatul pentru ca nu avem in lot nici un mijlocas ofensiv.Atacantii stelei sunt inexistenti(cu toate ca sunt cei mai buni din Romania)pentru ca mingiile nu ajung la ei.Becali a preferat sa-l aduca pe Prepelita si sa-i dea 180 mii pe an decat sa caute un mijlocas coordonator(dar nu din romania si nu Balan de la Sportul).In Romania nu exista nici un coordonator(mai putin Sanmartean)de valoare.In afara de Bourceanu toti mijlocasi trebuie sa dispara.

Imperator
Imperator  •  19 Septembrie 2011, 12:01
Postat de stelbz pe 19 Septembrie 2011, 11:33

Marea mea nemultumire fata de rezultatul echipei Steaua este si datorita faptului ca Pandurii au jucat DESCHIS ! Steaua da goluri f. greu unor echipe care se apara supranumeric dar aseara Tg. Jiu a jucat fotbal fara aglomerare mare in aparare. Si nici in felul acesta atacantii nostri nu au stiut sau nu sunt invatati la ANTRENAMENTE sa FINALIZEZE ! Au trecut doua luni de zile si nu se vede nimic la FAZELE DE FINALIZARE ! Cat mai trebuie asteptat ? Cei care mai pot avea rabdare sunt LIBERI sa astepte. Eu spun numai ca este cam tarziu.... in ceea ce priveste rezultatul antrenamentelor privind "lectia de finalizare a atacurilor" !!!

Avem totul inafara de 2 mijlocasi buni , unul de constructie si o extrema dreapta de clasa , Prepelita e si un fel de praf , plus ca acum nu mai avem fundas dreapta , cei asta IMPROVIZATII ? Brandan nu e bun ca mijlocas !!! Cat sa mai asteptam ? Asta depinde de Jiji , el aduce moaste in loc de jucatori ! :)

coclender
coclender  •  19 Septembrie 2011, 11:59

pai si atunci? in cazul asta daca steaua nu e pregatita de titlu nici anul asta ce mai stai jidane? pleaca-n mm in jidania de unde ai venit in frunte cu ciobanul MIMI si jucatorii astia, plecati in m-o-r-t-i-i vostri de unde ati venit

goepuslama
goepuslama  •  19 Septembrie 2011, 11:40

astia sînt banii,jucatorii îs cum îs dar cînd joci miuta n-ai cum dle,sa dai goluri multe.De aia spun eu ca trebuie sa ne uitam spre vest daca tot pornit-am spre america,altfel ramînem bagabonti cu Dacie chiar daca circulam My.Nu slabi strînsoarea stapîne si da cu ei de pamînt. HAI STEAUA! si.... gasestele stadion,oprestei din alergatura ca se ravasesc. PS. Antrenor ca altfel stîrpesc si se ologesc

stelbz
stelbz  •  19 Septembrie 2011, 11:33
Postat de Imperator pe 19 Septembrie 2011, 11:26

Vezi ca Jiji a adus 4 racle de moaste , de la Ioan Botezatorul pana la sfantul Apostol , fugi fuga si le pupa ca primesti o farfurie cu ciolan de fasole si sarmalute , nu mai sta pe net ca ai sa mori de foame !

Marea mea nemultumire fata de rezultatul echipei Steaua este si datorita faptului ca Pandurii au jucat DESCHIS ! Steaua da goluri f. greu unor echipe care se apara supranumeric dar aseara Tg. Jiu a jucat fotbal fara aglomerare mare in aparare. Si nici in felul acesta atacantii nostri nu au stiut sau nu sunt invatati la ANTRENAMENTE sa FINALIZEZE ! Au trecut doua luni de zile si nu se vede nimic la FAZELE DE FINALIZARE ! Cat mai trebuie asteptat ? Cei care mai pot avea rabdare sunt LIBERI sa astepte. Eu spun numai ca este cam tarziu.... in ceea ce priveste rezultatul antrenamentelor privind "lectia de finalizare a atacurilor" !!!

stelbz
stelbz  •  19 Septembrie 2011, 11:29

Anrenorul Levy a declarat dupa meci : "Steaua n-a mai luat titlul de cinci ani şi se pare că nu este pregătită nici în acest sezon"..... Auzi, "...nu e pregatita nici in acest sezon" ! Pai, asta vad si eu, ca dupa doua luni de zile , intradevar, NU E PREGATITA nici in acest sezon.... Acest antrenor vorbeste de pe pozitia unuia care nu el e antrenorul.... F. F. ciudata declaratie !

  • 1
  • 2
Comentează