Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
2
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
1
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Prețurile la SoFI Stadium, cea mai scumpă arenă a Mondialului » 104 lei pentru un sandwich! Cât costă berea și alcoolul premium
0
Acum se joacă SUA - Paraguay, primul meci din grupa D la Cupa Mondială » Reporterii GSP transmit de la SoFI Stadium
0
Jovo Lukic a încurcat planurile gazdei Canada! Prima remiză a Mondialului din 2026
12
Poveste hollywoodiană a lui Jovo Lukic: de la „dușmanul golului” la reușită la Mondiale! De ce-i place zacusca și cum a dat foc unei mașini în copilărie
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
4
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Eu zic asa ...sa ne unim dinamovistii cu stelistii si sa-i zburam pe toti cei 3 mafioti ai clanului Becali. Actiune fara precedent, galerii infratite pentru prima oara in atingerea unui tel comun! Dupa ce ne rezolvam problema revenim la vechea rivalitate si cine-i mai bun sa invinga.
cei ba aici hi5?netlog,elmaz...pai pe asta cred ca pe acolo l-au gasit.
duma anului
:))) ati ajuns mai rau decat noi!!!edi iordanescu,i-auzi si tu... :)))
No offence, dar ce treaba are Edi cu antrenoratul ? A facut vreo scoala ceva sau crede ca daca are un antrenor in familie, a "furat" meseria ?
nu mai suport, batai de joc!!! gigilica pleaca in .... lasane mai bine in B decat cu jijica
Un patron care isi bate joc de toata lumea, un presedinte de club identic cu celalalt argat dinaintea lui-Argaseala,un antrenor si un capitan de etnie minoritara,cred ca mai rau de asa nu se putea pentru voi. As vrea sa spun ca imi pare rau, dar nu este asa pentru ca si Dinamo este aceeasi tiganie ca la voi. Pana aceasta familie blestemata nu va fi inlaturata din forbal vom suferi an de an aceleasi triste umilinte, atat fotbalistice cat si umane.
Mai, cat de penibili sunteti cu Steaua voastra! Nu am intalnit in viata mea insi care sa se minta singuri in asa hal!! "Hagi va face treaba la Steaua", "Lacatus va face treaba buna", Dorinel, Bergodi, Piturca etc. - la fel; "Parpas e jucator", "Emegara e bun", Angelov, Dorel Stoica, Pacurar etc. - transferuri de doi bani, toti ridicati de voi la rangul de fotbalisti... Ilie nu a fost, nu este si nu va fi niciodata antrenor, iar Steaua cu Becali patron nu m
doamne fereste, ce bataie de joc a ajuns Steaua.
poza aia ati pus-o la smen asa...ca sa nu aiba incredere lumea in el...sa se priceapa la fotbal,altceva nu mai conteaza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.