Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Ăia 15.000 vin pt că este stadionul nou, pt că au iluzia unor performanțe și a unui proiect de succes. Majoritatea sunt gură-cască, iubitori ai fotbalului, nu neapărat fani ai clonei. Sunt tare curios ce audiență vor avea meciurile clonei atunci când echipa va ieși din calcule și se va afla undeva pe la mijlocul clasamentului. Când am spus bilete moca și sandviș, m-am referit la pomanagii ăia cărora le pune pesedeul autocare la dispoziție să se plimbe prin deplasări, inclusiv pe la mitinguri prin Piața Victoriei din București purtând cămăși alb-negre la gât....
Să ai tu bani în cont/buzunar câte pupături i-am dat eu lui Mititelu. Fix atâți, nici mai mult nici mai puțin. Puteam să spun să ai zile de viață, dar ar fi însemnat să-ți pregătești lumânarea. Lasă, mă inepțiile, dragostea pt Universitatea Craiova nu are legăură cu identitatea patronului. Asta nu înțelegeți voi ăștia spălații pe creier de propaganda pesedistă. Și ce, mă, clona pesedistă înființată la București are vreo legătură cu Universitatea Craiova? Nu știam că Universitatea este o echipă din București, bine că am aflat de la voi. Cap ai, minte ce-ți mai trebuie!
Voi si mai ales tu il pupati in spate pe Mititelu. Voi ii sustineti echipa .FCU Craiova nu are nici o legatura cu Universitatea Craiova este doar echipa lui Mititelu, sustinuta de *** lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu știu, ma, întreabă-l pe Mititelu, ca văd ca citezi din el, deci ești mare fan!
Care suporteri din Craiova, aia care și-au și-au vândut onoarea și au trădat pentru un bilet gratis la meci și un sandviș la pachet? De când vorbești tu in numele suporterilor din Craiova, ai fost cumva ales/numit purtător de cuvânt? Și nu-l mai pupa undeva pe Mititelu, nu este vorba despre el. Ci despre istorie, tradiție, onoare și iubirea pentru echipa. Noțiuni care pt voi clonatii nu au nici o valoare.
"Maine la ICCJ se judeca recursul in procesul care are ca obiect numele de Universitatea. Precizez faptul ca Csu Craiova ,clubul detinut de Rotaru si Andrici nu sunt parte in proces ci clubul de drept public, condus de Badea.....” cuvintele lui A Mititelu in data de 21 sept 2017 (citat din GSP). Sa ne spuna d.nul fcu1948 care a fost verdictul !!!
Revin cu precizarea pt ca prinzi greu și uiți repede. Echipa din Liga 1 se numește in prezent U Craiova 1948 Club Sportiv. Asta deși a fost înființata la Bucuresti in 2013. Denumirea anterioară a fost Clubul Sportiv U Craiova. Nu Universitatea, doar U. Culmea, îl blamați pe Ajica din Booveni, Jud Dolj, dar îl copiati in tot ceea ce face. Ori sunteți maso, ori aveți vre un fetiș cu Ajica din Booveni.
Parca te plângeai de viermi și hiene care înjură de familie. In realitate te-ai descris cu lux de amănunte. Cuidat cum deși ai un limbaj suburban și jignitor, moderatorii nu te blochează.
Ma simt umilit de declaratia lui Mangia caci echipa nu joaca nimic de foarte multa vreme, toata strategia rezumandu-se la a bubui mingi spre extreme. Sclipeste Mitrita, suntem cei mai tari din Europa, dar nimeni nu se uita la joc, la lipsa totala a combinatiilor, la inexistenta demarcajului , la exasperarea fundasilor care joaca intre ei pentru ca nimeni nu se deranjeaza sa isi asume constructia. Si daca vreti sa rezumam ce s-a intamplat aseara putem spune ca Dinamo l-a adus pe Montini (de care italianul nostru nu a avut nevoie) in timp ce Craiova la pastrat pe Glavina. Profesionalism ca in curtea scolii.
Teapa, Nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.