Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Michael Yokhin este doar un colaborator care din cand in cand scrie cate ceva pentru ESPN. Articolul lui Yokhin e publicat pe blogul sau nu pe site-ul ESPN. Adica, valoare ioc. Auzi, academia lui Hagi e viitorul fotbalului Romanesc ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
TI AM ZIS YO LA ARTICOLUL ASTEPTAT DE TINE CUM STA TREABA.. VAD CA ERAI TARE - EXALTAT- INCA DE INAINTE DE ARTICOL DE...-DESCOPERIREA- TA... UN FAS CARE FACE *** SI MAI MULT FICISIBI... SIMPATICULE.. V A FACUT VALAHUL..COPII LUI DE TRUPA :):)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce e ala diagonist?
La fel de bine putem spune ca cei de la ESPN nu stiu ca "***" si "***" TREBUIAU DESFIINTATE ,dupa "smenul din 1989"! Corect?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))) S-a gasit cine sa vorbeasca. Uita-te la poza ta de profil si da diagonistul atunci.
Esti paranoia.
Ce nu stiu astia de la ESPN e meciul omeniei, fara de care regele era in B inca de anul trecut! Nu stiu nimic de finul patron la o echipa chipurile rivala!! Habar n-au ca etapa ce vine nasul trebuie sa plateasca datoria, mai ales ca finul e la inghesuiala! Nu stiu mai nimic astia!
Ce mizerie ...si duminica ia 4-0 de la fcsb ...Ianis nu i bun de nimic ...sa nu l mai vedem pe la Nationala...
Am citit..nu mă interesează in momentul ăsta subiectul..vreau să aud părerea potăilor vis-a-vis de declarația lui Turcu..:)))
Decizia de interzicere a lui Mirel Rădoi pe banca tehnică a Stelei, la meciurile din cupele europene, pare să aibă în spate o tentativă de răzbunare. Ionuţ Lupescu, cel din cauza căruia antrenorul Stelei s-a retras la naţională, conduce Comitetul Executiv Tehnic al UEFA, adică organismul care a analizat situaţia lui Mirel Rădoi şi a dictat sancţiunea. Pe 17 august, UEFA a anunţat că Mirel Rădoi nu va mai avea voie să stea pe banca Stelei, la meciurile din cupele europene, deoarece nu are carnet de antrenor. Este decizie ce stârneşte multe semne de întrebare. Dan Apolzan susţine că în regulamentul UEFA nu există vreo prevedere care să facă referire la situaţia în care este Mirel Rădoi. Este şi motivul pentru care FRF nu i-a interzis încă lui Rădoi să stea pe bancă, deoarece caută un cadrul legal să aplice acestă decizie: ”Noi am avut o discuţie şi în Comisia Tehnică, după ce s-a luat această decizie (n.r. decizia UEFA), ca directorul sportiv să nu mai stea pe bancă. Nu ne temem să-l suspendăm, dar nu este prevăzută asta în regulament, în momentul de faţă. Noi încercăm să evităm astfel de cazuri. Dar nici UEFA nu prevede. L-au suspendat pentru că au considerat că nu el este antrenorul”, a dezvăluit Dan Apolzan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.