Alte știri din fotbal
Claudiu Niculescu a semnat pe un an și jumătate cu Unirea Slobozia!
6
A semnat! Ronaldo Deaconu s-a transferat la echipa care vrea să ia pe sus Liga 1 în sezonul viitor
1
Farul - Dinamo » Echipele de start: pe cine mizează Zicu și Kopic
3
Mesaj de mobilizare generală cu 50 de zile înainte de „iadul” de la Istanbul: „Putem trece oceanul!”
0
Știri din fotbal internațional
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Povesti nemuritoare de omul ROSU. Sentinta ICCJ este definitiva. CSA are palmares 1947-2003, sigla, marca, nume STEAUA. FC sporting buc, are interzis la numele glorios STEAUA. gigistii nemultumiti la miting, atat se mai poate face, un miting. BAFTA la miting. Chiar sunt curios cum se impart 200 de gigisti la TOATE PREFECTURILE din tara. Vor fi usor de recunoscut gigitii, au pelerine NOI ALB/ROSU. Culorile sporting.
Prostane,cand nu iti convine tie dai ca o zic ziaristii.Cand iti convine ne dai citate din gura ziaristiilor si le pui in sentinta icCJ.Asa cum dai citate din articolul ala de sambata cum ca Steaua se va despartii in 2.Tu se pare ca nu intelegi.Omul a zis conform surselor apoi a precizat ca,CITEZ" Conform legii Registrului Comerţului, o radiere se face pe bază de hotărâre definitivă şi irevocabilă. Iar la Steaua, hotarârea Curţii de Apel e supusă recursului, deci nu e irevocabilă. Încurcaţi de situaţie, juriştii Registrului Comerţului s-au reunit într-o şedinţă şi urmează să anunţe că nu pot radia denumirea, ci pot doar să "facă menţiunea" despre conţinutul certificatului, dar în acest moment nu vor trece la radiere!" Intelegi sau trebuie sa-ti desenez? "Încurcaţi de situaţie, juriştii Registrului Comerţului s-au reunit într-o şedinţă şi urmează să anunţe că nu pot radia denumirea, ci pot doar să "facă menţiunea" despre conţinutul certificatului, dar în acest moment nu vor trece la radiere!"Sau tu citesti din 2 in 10,si numai randurile care iti convin tie.Hai plangi in continuare prostane(nu iti zic eu ,ci tu asa te-ai recomandat=timm prostovane).
Zecs si zizu , acesti lolek si bolek a gspului...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta e varianta care va convine voua. de fapt doar sudistii mai sunt manipulati de vechea masinarie csa-ista. si chiar din sudisti sunt multi care merg la meciurile adevaratei Steaua. sunt putini suporteri la stadion din cauza rezultatelor proaste in europa, din cauza jocului lipsit de substanta (in ciuda investitiilor) si a rezultatelor proaste cu o echipa aflata in moarte clinica (dinamo). multi suporteri sunt in tara. si ca veste de ultima ora "bugetul pe 2017: bani putini la aparare". noroc cu miile de sponsori care se inghesuie la poarta voastra :))
Tu ai citit articolul? Ti-am mai explicat JURISTII ONRC nu au spus nimic. Doar ziaristul Digi a scris un articol "Din informaţiile Digi Sport, solicitarea CSA nu a avut succes nici la Registrul Comerţului." Tu esti prea prost ca sa intelegi diferenta. Sentinta CAB este definitiva si executorie. Recursul de la ICCJ nu suspenda aplicarea sentintei CAB. Gigi trebuie sa depuna o actiune de suspendare a sentintei CAB pe perioada recursului. Daca admite in instanta SUSPENDAREA EXECUTARII PE PERIOADA RECURSULUI doar atunci ONRC nu radiaza numele STEAUA. Nu ma astept sa intelegi nici acum pentru ca ai limite.
A fost si copilul lui Basescu daca e sa fim corecți, se cinstea cu jiji la Golden Schlitz desi zicea e rapidist :-))) Insa hai sa lăsam subiectul, nu poti vorbi cu gura plină despre Steaua si comunism atunci cand esti dinamovist. Asta daca ai macar un dram de decenta!
Mai daca niste juristi au zis ca hotararea nu este definitiva si nu este irevocabila,nu insita.Ca daca insiti nu faci altceva decat sa dovedesti ca esti timm.Poftim daca zici ca nu esti jurist citeste ce au zis niste juristi adevarati nu inchipuiti. http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/Raspunsul+dat+de+Registrul+Comertului+dupa+solicitarea+CSA+de+ra
timm....probabil traiesti intr o cusca cu lant scurt...stelisti sunt multi ...mult mai multi cat poti gandi...dar minte scurta la un catel urduros
Opa ,ia uite raspunsul unor adevarati juristi timm ,citeste ce zic ei : "onform legii Registrului Comerţului, o radiere se face pe bază de hotărâre definitivă şi irevocabilă. Iar la Steaua, hotarârea Curţii de Apel e supusă recursului, deci nu e irevocabilă. Încurcaţi de situaţie, juriştii Registrului Comerţului s-au reunit într-o şedinţă şi urmează să anunţe că nu pot radia denumirea, ci pot doar să "facă menţiunea" despre conţinutul certificatului, dar în acest moment nu vor trece la radiere!"HAi ca mai o iei odata peste botic,asa frumos.Jurist inchipuit !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.