Alte știri din fotbal
Probleme pentru Mirel Rădoi înainte de meciul de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica l-a scos vinovat pe Răzvan Burleanu pentru eșecul naționalei României: „Mulți sunt beneficiarii acestui sistem”
0
Dinamo - CS Dinamo, amicalul în care poate debuta George Pușcaș
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
chiar sunteti penibili fcsb ei jjpisti ce rusine europeana ca a pierdut cu DUDELAGE??? Dudelage se califica a 2 a consecutiv in grupa EUROPA LG pe cind blatista FCSB u a doara se face de ris fara sa se califice in tr o grupa si perde si Coeficientul penibililor JIJI isti
Nu doar ca sa calificat in grupe, a si castigat primul meci in deplasare la APOEL Nicosia, fiind pe primul loc in fata Seviliei ! Problema este la gazetarii GSP-ului si nu in alta parte. Nu mai stiu ce sa faca pentru a descredita o echipa ,ce le sta ca un ghimpe in coaste. Cu toate ca natura meseriei, le-ar impune cu totul alt comportament. Dar,..unde nu-i , nici dumnezeu nu cere!
BAAAA Udrica FCSB u e rusine istorica cu blaturile pe care voi le omagiati ca pe bune nu avea m mult de 3 puncte DUDELANGE e un brand in Europa a 2 a oara consecutiv in GRUPE pe cind FCSB u se apropie cu pasi repezi de colaps
ESTI PENIBIL PE BUNE!!!!!!
Rusine europeana? Inca nu v-a trecut? Nu v-ati prins ca dudelanju e al-2-lea an consecutiv in grupe? Echipa aia rupe orice echipa din mamaliga 1. Nu mai *** *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a încheiat operațiunea Șumudică? Se încearcă alte variante?
Următoarele trei partide ale „tricolorilor” vor fi în Feroe și acasă cu Norvegia. „ excelent punctat, următoarele 3 partide vor fi doua.
Cai verzi pe pereti! Ce sa caute Petrescu la Nationala!?! Nici un antrenor cu staif nu doreste Nationala! Poate Hagi, dar el e antrenor mare doar la clubul propriu....
Romania 2019. O profesoara a venit cu un pistol adevarat si l a pus pe catedra ! Democratie originara
Poate s-ar vindeca insa tu de prostie niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.