Comentarii (238)
florar
florar  •  10 Iulie 2020, 13:04
Postat de adriann_ pe 10 Iulie 2020, 13:00

Ma tu eti sanatos la cap? :))) DREPTUL DE A FOLOSI MARCA A EXPIRAT, ERA PE 15 ANI :)))

Ba pe tine te doare capul pentru ca Talpan cere daune din 2003....

florar
florar  •  10 Iulie 2020, 12:59
Postat de adriann_ pe 10 Iulie 2020, 12:55

Bineinteles ma, iar un caz si mai relevant este OLTICHIM RAMNICU VALCEA, UNDE S-A VANDUT LA LICITATIE UN PALMARES CU TROFEE EUROPENE ETC. https://www.gsp.ro/sporturi/handbal/exclusiv-palmaresul-legendarei-oltchim-ramnicu-valcea-va-ajunge-la-actuala-echipa-a-orasului-564758.html Becalistii sunt pur si simplu prea prosti, debiteaza aici toate aberatiile din capul ciobanului lor :)))

Pai fraierici si daca in 2008 statul a vandut activele AFC si astea au ajuns tot la Becali?Te contrazici singur!!!!

doomsday2000
doomsday2000  •  10 Iulie 2020, 12:38

Tudorache e in stare sa cumpere pentru FeCeRî si palmaresul lui Boris Becker, germanul fiind la un pas de faliment...FeCeRî - tripla castigatoare la Wimbledon ... FeCeRî, infiintata in 2017, campioana in '67: Back to the Future IV

demilitarizare
demilitarizare  •  10 Iulie 2020, 12:33
Postat de adriann_ pe 10 Iulie 2020, 12:28

Fraiericiule eu n-am nevoie sa citesc in Dex ce-i aia marca, ne despart multi ani de scoala si n-ai nici o sansa sa-i recuperezi :))) Cei care sunt mai vechi pe-aici isi amintesc ca am scris de acum vreo 5 ani, MULT INAINTE DE ORICINE ALTCINEVA DE PE SITE ce va pati becali in aceste procese si de ce se va intampla asta. Stai jos, nota 1.

Incividul insista cu etalarea infatuarii, habarnismului si neam prostiei. Se lauda ca are scoala, cu siguranta de corectie in trecut si de partid in prezent (rapid Academia de Partid PSD sect.1). Nu merita reactie, raspuns, cantitate neglijabila, o gornita de cazarma cu sunet dogit, fals, care canta doar vechi marsuri revolutionare sovietice. Patetic, penibil, perimat!.

xclx
xclx  •  10 Iulie 2020, 12:31
Postat de adriann_ pe 10 Iulie 2020, 12:30

N-ai inteles nimic ma, e vorba de diferenta dintre SOCIETATE COMERCIALA si clubul care functioneaza pe ea. Din 1923 si pana acum s-au schimbat la Rapid vreo 4 societati, ai impresia ca s-a desfiintat echipa si clubul a luat-o de la 0 cand comunistii au trecut activitatea la Ministerul Transporturilor :))) Prostia becalista e necuprinsa, nefireasca, stim asta, dar totusi incearca sa nu te mai faci de ras in halul asta :)))

Tu zici cu gura ta FC R a cumappalmaresul de la minsiter. Doar in visele voastre de involuati poti cumpara un palmares... singuru mod de transfer este prin continuitate (ceea ce voi nu aveti) sau prin fuziune...

geogeo
geogeo  •  10 Iulie 2020, 11:03

Asta e o bomba cu ..***. Vrajala, nimic concret, pareri ale unor frustrati si atat.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babahuba
babahuba  •  10 Iulie 2020, 10:46

S-au dat de gol singuri :))) Steaua Libera - fost jucator la Dinamo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hahaahahahaaaaaaa

steaua_1947
steaua_1947  •  10 Iulie 2020, 10:28

Vă rog să cereți un punct de vedere de la FRF! Vrem Steaua în Liga 1 și vrem clona dezafiliată. FC Fcsb Mogoșoaia e o clonă abjectă!

roja.azul76
roja.azul76  •  10 Iulie 2020, 17:18
Postat de adriann_ pe 10 Iulie 2020, 17:12

TU CITESTI TEXTUL DAR NU INTELEGI CE SCRIE ACOLO :))) ASTA ZIC SI AIA, CA CESIUNEA FACUTA DE BECALI IN 2003 A FOST ILEGALA PENTRU CA NU AVEA ACEST DREPT :))) Eu iti explicam DE CE este ilegala, dar se pare ca iar chinuiam vreo necuvantatoare :)))

Ilegalitatea se referea la MARCA!!Atat! Mai sus nu citesti:drepturile de participare in Divizia A, drepturile federative asupra tuturor jucatorilor, toate contractele de publicitate, sponsorizare si drepturile de televizare. Dupa care au vrut si marca, dar au luat-o in barba! Dupa care....se stie ce sa intamplat! Asta este motivul pentru care Talpan a castigat procesul pentru MARCA! Noi am continuat activitatea asa cum era si normal! Nu s-a schimbat decat numele si sigla! Alea au ramas la Talpan , la Regalisi, in liga satelor! CAZARMA 2017!:)))

761094350703709
Dinu Gabriel  •  10 Iulie 2020, 16:17

Sunteți ca niște hiene, alergând numai după cadaavre...Din asta trăiți, înlipsă de alte subiecte și din lipsă de venituri obținute prin muncă cinstită...Numai ură, dorință de distrugere, de împroșcare cu noroi a tot ce mai merge , cât de cât , mai bine prin țara asta...Noi singuri ne distrugem...în sport, în economie, în politică...O să ne desființăm și ca stat, cât de curând. BRAVO VOUĂ....necrofagilor, trădătorilor... Și un ultim comentariu...: dacă suntem un stat ( cât om mai fii...) democratic, mai încetați cu cenzura asta a comentariilor , cică în ideea unui dialog civilizat...De fapt anulați tot ce nu vă convine. Să vă fie rușine jurnaliștilor de can-can adunați sub un titlu ce ne trimite către sport, numai către sport...Și chestia asta: de ce trebuie să fiu de acord cu regulile voastre? Numai ca să publicați ce vreți voi? Păi ca să îmi văd comentariul , ce să fac, o să zic că DA!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 24
Comentează