Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a descifrat selecția lui Gică Hagi: „Mulți se întreabă de ce nu e Rus...”
0
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Oficial: Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar » „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Nu stiu care e adevarul insa daca FRF decide ca Academica Clinceni sa ramana in Liga 2 mi se pare o prostie imensa ca Dunarea Calarasi sa revina in prima liga din moment ce au retrogradat. In mod normal si logic locul Clinceniului ar trebui sa fie luat de urmatoarea echipa din Liga 2.
O nouă "premiere" becaliană, nimic nou.
Toți șobolanii cică vor dreptate, vai ....lor!
Nu putem decat sa-i compatimim pe sarmanii *** a***, care au produs aberatia CSA! Ei continua sa ceara de la partid si stat fotbal militarizat, adica la fel ca in anii de trista amintire a ocupatiei trupelor sovietice. Nu inteleg sarmanii ca nu mai exista o alta tara UE, in afara Romaniaei, in care sa mai existe anomalia CSA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...gb sa nu uite ca Rapid chiar daca i-a luat banii, nu a vrut sa ramana in C, ca sa ii faca jocul "patronului stelist"de fapt fece fecesebist ! Asa ca, ACESTA, s-a reorientat spre CARMEN, care are rolul de OPRITOR, impreuna cu unii dintre arbitrii diviziei D, pentru, Echipa de Fotbal a Clubului Sportiv al Armatei STEAUA Bucuresti !
Corect ! Sper ca U Cluj sa mearga pana la TAS !!! In FRF cu fini si nasi prin comisii nu sunt sanse , daca si licentele pe terenuri le-au luat parca din OBOR ! Poate aude politicianul care l-a pus pe Burleanu -sa ia o decizie spre binele fotbalului ! La judecarea lui Vasile Miriuta cu pumnii catre Steliano Filip ....s-a dat decizia de 2 etape suspendare........ dupa jucarea barajului ! Sub Mitica Dragomir si MIrcea Sandu niciodata nu se intampla asta ! Daca s-a deschide un dosar in justitie s-ar castiga sigur ......probele exista !
Ei (gb si nepotul) au uitat ca BUNICA, le-a taiat macaroana cand erau pe val ! Acum ei se zbat sa ocupe cu greu locul al 2lea si finanteaza echipe satelit, doar-doar vor putea sa profite de conjunctura si sa STEA stabil pe locul al 2lea. Echipa lui gb exista doar pentru a-i rotunji veniturile acestuia ! Toti sustinatorii lor, care cred saracutii de ei, ca sustin STEAUA, se inseala si sustin echipa 6consoane chiar daca aceasta este provenita din echipa ciordita de gb si acoliti, fosta MUTIPLA CAMPIOANA de fotbal, A ROMANIEI !!!
În primul rând chiar dacă nu ar putea promova Clinceni, nu vad ce treabă are Dunărea Călărași care a retrogradat direct. Poate promova U Cluj, dar Calarasiul nu poate rămâne în Liga 1
Militene ca de fiecare data aberezi la greu. *** echipa decedata ca ne dai ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noua Steluță
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.