Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Gol anulat în minutul 17
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele de start + cote
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
And the point is? Sa nu-mi spuneti ca sunteti dintre cei care considera ca daca cineva crede ca exista Dumnezeu inseamna ca, subit, este mai bun decat cineva care nu crede in Dumnezeu. Ce relevanta are faptul ca Golovca s-a dus si s-a rugat intr-o biserica?
A fost „surprins”..... făcătură de articol.... Urmează Alibec „surprins” la o firmă de termopane, apreciind procesul de fabricație.
reclama imobiliara mascata la un chix de cartier rezidential, asta unu la mana! doi la mana, golofca cred ca e baiat destept! si-a dat seama cum il indupleca pe jijel sa-l reprimeasca! pacat de acesti baieti ca au nesansa sa aiba patron un om ca jijel! golofca n-a jucat atat de rau de cand a venit! oricum a fost peste dodel 2, tanase! acum nu stiu exat de viata lui extrasportiva dar iar cred ca se exagereaza! daca un jucator isi face treaba pe teren, poate sa mearga si cu 1000 de fete....atata timp cat se prezinta la antrenamente si nu sfideaza colegii si antrenorul nu stiu care ar fi problema....bine stie, problema e jiji zis si gheo doi neuroni.
S-a rugat la Sf Paraschieva sa il pozeze careva ieșind din biserica știind ca daca vede becali nu doar ca il ia inapoi dar ii da si o prima. Si sa mai zici ca sfânta nu face minuni :- )))
o fi gresit institutia :)). am inteles ca zilele trecute a fost acasa la legendavisinie :)))
Poza e facuta de Steliano Filip!
Becali are aceasta calitate. De a fi dictator/Isi baga nasul direct in toate cele si le face si publice. Ataca adversarii ,recte CFR in primul rand ,dar si jucatorii proprii. Presa aservita sau nu, n-ar trebui sa publice toate neroziile acestui bulumac.
comentarii de 2 lei, ca si articolul! ce face Golofca in timpul sau liber ca este treaba lui! dar fituica de impaturit guvizi face subiect si din mictionarea pescarusilor in mare!
va fii ajutat , o sa vezi!ce o sa mai spui atunci....?
e foarte bine ca merge si se roaga acolo mai ales in zi de sarbatoare.Gheorghe Becali si Dica sa ia aminte Trebuie sa-i pimeasca inapoi de urgenta pe el si Denis. Dica si MM nu stiu sa se poarte cu ei!Sumudica Marius cum de l-a motivat pe Denis si pe altii in anii trecuti?poate ca Dica si Mm trebuie sa plece
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.