FOTBAL  »  Superliga  »  TRANSFER

EXCLUSIV L-au rezolvat! Gicu Grozav a plecat azi în cantonamentul lui Dinamo

Articol de - Publicat miercuri, 21 ianuarie 2015 00:00 / Actualizat miercuri, 21 ianuarie 2015 14:59

După ce Daniel Stanciu a garantat aseară că Grozav va juca la Dinamo, se pare că s-a ajuns deja la un acord cu cei de la Terek Groznîi, pentru că fotbalistul a plecat azi în cantonamentul alb-roşiilor, în Antalya.

Oficialii echipei vor ca Grozav să rămînă la echipă şi din vară şi vor să facă o ofertă impresionantă. Vezi aici detalii

"Fac tot posibilul să rezolvăm transferul lui Grozav cît mai rapid. Nu pot să spun în ce măsură este rezolvată mutarea, dar pot să garantez că Grozav va juca cel puţin în acest retur la Dinamo", a declarat ieri Daniel Stanciu, managerul general al lui Dinamo, la DigiSport.

Citește și:
Prima echipă care l-ar vrea pe Marius Șumudică, după fiascoul de la Rapid: „E favorit în această cursă”
Superliga
Prima echipă care l-ar vrea pe Marius Șumudică, după fiascoul de la Rapid: „E favorit în această cursă”
Soția l-a dat de gol pe noul vârf din Superliga: „Acesta va fi traseul lui. Îl sperii puţin, începutul nu e uşor”
Liga 2
Soția l-a dat de gol pe noul vârf din Superliga: „Acesta va fi traseul lui. Îl sperii puţin, începutul nu e uşor”
Ce fotbaliști din Superligă l-au dat gata pe Ioan Ovidiu Sabău: „N-ai cum să nu-i admiri, te încântă!”
Superliga
Ce fotbaliști din Superligă l-au dat gata pe Ioan Ovidiu Sabău: „N-ai cum să nu-i admiri, te încântă!”
Stadionul din pădure, construit cu 30 milioane de euro, va găzdui primul mare meci! Echipa locală n-a jucat vreodată pe prima scenă
Campionate
Stadionul din pădure, construit cu 30 milioane de euro, va găzdui primul mare meci! Echipa locală n-a jucat vreodată pe prima scenă
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

A fost un jucător excepțional, cu 135 de goluri în Liga 1, dar în umbra lui Balaci! Interviu rar, după 40 de ani: „Ne-au dus cu pușca și ne-a salvat Lucescu: «Bă, cum i-ați lăsat să vă tundă?!»”

Revenire după 3 ani la echipa națională! Mircea Lucescu a recunoscut: „Da, îl convoc”


Comentarii (143)
cainerrosu
cainerrosu  •  21 Ianuarie 2015, 17:31
Postat de dinamo100 pe 21 Ianuarie 2015, 16:19

Asta e intr-adevar un transfer bun!...daca nu cumva Grozav s-a tocit intre timp stand pe banca lui Terek. Cu Niculae, Alexe, Grozav si Bilinski in atac Dinamo pare competitiva, insa ce ne facem cu mijlocul terenului si fundasii centrali... Pe langa ce avem in lot aducerea lui Nae Grigore cred ca e de asemenea un plus, dar ramane de vazut. Mai e cale lunga pana sa ne putem bate cu Steaua de la egal la egal, ca sa nu ne facem iluzii aiurea.

corect !!!!!!!! Mai e si Enrique varf ! 5 atacanti ? Cred ca Alexe pleaca !

xnread
xnread  •  21 Ianuarie 2015, 17:16

Grozav.Superb anunt al plaiesilor D-lui cel Mare ;-)

moshu_cu_sacu
moshu_cu_sacu  •  21 Ianuarie 2015, 16:44
Postat de jim_b_brown pe 21 Ianuarie 2015, 16:31

capetele, are curatire automata, afonule ! :D

"s-a rentat" "capetele, are curatire automata, afonule ! :D" ... Te ajut eu. "a fost rentabil" "Vrei să spui...capetele. Acest model are curățare automată, fraiere! ... Mă întreb, ciutanii tăi (Ionică și Vasilică) ce să învețe de la tine?!

Vezi toate comentariile (143)
Comentează
Close