Alte știri din fotbal
Radu Miruță, anunțul momentului despre promovarea Stelei: „Am ridicat bariera pentru a intra în prima ligă”
4
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Ruptură la nivel de acționariat? Marica, deranjat de decizia lui Gică Popescu: „M-am simțit exclus, prost”
2
Cristi Săpunaru știe ce nu merge la Rapid: „Nu l-am auzit să vorbească! Uite, Mihai Stoica...”
0
Știri din fotbal internațional
Omul meciului din PSG - Bayern a surprins după thriller-ul de la Paris: „La 5-2 ne-am oprit din jucat”
0
Ilie Dumitrescu, cucerit de ceea ce a văzut în PSG - Bayern: „Forțe ale naturii”
1
„Magie la Paris” » Ce au scris cele mai importante ziare din lume, după PSG - Bayern: „Mulțumim pentru 90 de minute de artă pură a fotbalului!”
1
PSG - Bayern Munchen, meci senzațional: 9 goluri și suspans până în ultima secundă » Returul se anunță INCENDIAR
36
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
27
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
De ce nu sunt doborâte dronele rusești deasupra Ucrainei: explicațiile unui ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Generalizarile sunt facute de oameni frustrati si cu o cultura indoielnica. Bucurestiul, orasul tau, este mult mai murdar decat Craiova. Trist este ca ai o varsta pe care nu o respecti. Multumim ca duci grija oltenilor.
tu daca stai cu chirie, nu pui proprietarul sa repare ? O teava sparta, un frigider stricat? Le cumperi pe banii tai?
Nea Gogu ai scris cam putine tinand cont ca fiind campanie electorala acum esti platit cu 2 lei/cuvant. In alta oridine de idei, pentru cei care chiar cred toate prostiile: judetul Dolj este al 8-lea ca si pondere la bugetul national, devansand spre exemplu marele judet Sibiu care ocupa locul 10, iar infrastructura rutira din Craiova bate la fundul gol multe judete din Ardeal.
Tataita, tu ai fost ultima data la Craiova pe vremea lui Cuza... Avem cel mai mare si cel mai frumos parc natural din S.E. Europei, tataie... Centrul Vechi, este asemenea celor din Brasov, Sibiu, Timisoara... Gara renovata... Palatul Jean Mihail... etc... In ceea ce priveste strazile, arata mai bine ca in catunul tau, iar despre scoli, n-ai de unde sa stii tu cum arata una... Esti plimbat ca tzastul... Mai usor cu tulburelu, ca distruge vieti...
Dupa ce rezolva gazonul din Craiova, nea Piti trebuie implicat si in rezolvarea gazonului de pe Arena Nationala. Dupa ce rezolva si gazonul de pe Arena Nationala, nea Piti trebuie sa rezolve si debandata din FRF. Dupa ce rezolva debandata din FRF, ne apucam sa strangem 200.000 semnaturi pentru a ajunge nea Piti presedinte...dar nu la FRF, la natiune. Lasand gluma la o parte, asa se rezolva o problema...nu toata ziua: hau, hau, o sa facem, o sa dregem pana uita prostimea. BRAVOS NEA PITI!!!...RESPECT!!!
Habaucule, au centura si spital nou! Craiova e mult schimbata in bine. Eu nu mai fusesem in Oltenia de ani de zile si inainte era o saracie lucie, acum au si cateva drumuri noi. Si zona Gorjului e destul de frumoasa.
Nu vorbi de orasul Craiova cu gandul la orasul tau !! Stim ca ti-e greu dar asta-i viata...
Pe scurt, “tarifele” care au fost date publicităţii de către Primăria Craiova sunt următoarele: 8.200 de euro pentru un meci de Liga 1 Betano şi Cupa României, 16.500 de euro pentru o partidă de Europa League sau de Champions League, iar 8.300 de euro este plata care trebuie efectuată pentru un meci de rugby. Cel mai scump este organizarea unui miting sau a unui concert. 20.000 de euro trebuie să scoata din buzunar organizatorii de spectacole sau întruniri. De asemenea, lojele stadionului pot fi închiriate cu 12 lei metrul pătrat, în timp ce pentru 500 de lei pe oră poţi beneficia de sala de conferinţe a clubului.
Primaria Craiova a incasat un munte de bani doar de la Universitatea Craiova pentru meciurile de campionat din 2017 pana acum. Sa nu mai punem Cupa Romaniei, Nationala si Cupele Europene. Asa ca nu mai plangeti voi ca nu au de unde da bani. Oricum au partea lor de vina pentru starea jalnica a gazonului. by fanatik.ro
Din banul public pentru ca la unii "merge dupa cum vrea muschii lor"!!! Unele clone au devenit bun national!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.