Alte știri din fotbal
Veste proastă pentru Dinamo: titularul incontestabil s-a accidentat cu Petrolul » Cât va lipsi de pe teren
0
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League. Mijlocașul i-a fost propus unei echipe din Spania, dar a ajuns în Ardeal
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Neașteptat » Dorin Goian numește cel mai bun fundaș central din Superliga: „Va ajunge la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Si ca sa se decida acest lucru trebuie deschis un nou proces.Stema s-a pierdut...asta e clar, dar pt palmares si culori trebuie sa o ia de la inceput si ma indoiesc ca vor face acest lucru. Daca erau siguri ca pot lua si palmaresul cereau acest lucru in dosarul cu stema .
clar pentru oricine stie sa citeasca si nu are probleme psihice: "nefiind vorba despre transferul patrimoniului reclamantului(MApN) la Asociaţia nonprofit( mizeria paunestilor si apoi a ciobanului)". mai simplu de atat nici nu se poate, ei au preluat de la mapn: "dreptul de a folosi gratuit anumite spaţii, au fost detaşaţi la aceasta angajaţii fostei secţii de fotbal profesionist , au fost transferate datoriile şi creanţele contractate înainte de 8 iulie 1998 în legătură cu această secţie de fotbal" atat. patrimoniul, adica numele, stema, palmaresul n-au plecat nici 1 secunda de la armata.
Mai baiatule, Talpan e ca un avocat angajat sa-si faca treaba...si uite ca o face cum trebuie, nu e singurul proces pe care l-a cistigat in fata oierului. Du-te inapoi la origini si vezi cum a fost preluat clubul, apoi sa vorbesti.
I se trage de la faptul ca e dehment, nu-l mai ajuta creierul. I-a crescut lana pe creier si e imbibat in zer.
Oamenii au muncit pentru a putea sa vanda jucatori pe astfel de sume si vine neica nimeni Talpan care solicita 10% din veniturile echipei, adica si din transferuri asta insemnand 2,5 milioane. Pai mai debilule cum naiba sa ceri ma 10% din venituri fara ca tu sa platesti 10% din cheltuieli, in ce lume traim mai fratilor? A pus Armata ceva pe masa ca sa aiba dreptul la ceva? Eu nu il suport pe Becali, ma bucura ca e acolo unde e insa hai sa nu fim ipocriti. Omul a bagat bani. Pai anii trecuti cand Steaua a avut si cheltuieli de 7 milioane si au incheiat bilantul cu minus unde era Trabantul asta?
jijisti infocati de pe aici sunt toti material de balaceanca, nu are rost sa discuti cu ei. motivarea spune clar, ciobanul nu a detinut niciodata legal 5teaua, nu a avut nici numele, nici sigla, si evident nici palamaresul. el de la armata a preluat niste cladirii si niste angajati, atat. nu stema, nu nume, nu patrimoniu, in nici un caz palmares. nu vezi ca doar agaseala care minte cum respira si cativa agitati pe aici mai sfideaza realitatea cu nonsalanta.
Uite ce spun astia, poate ne lamureste cineva care se pricepe: "DOAR în cazul în care patrimoniul titularului mărcii este transmis în totalitatea sa, această transmitere are ca efect şi transferul drepturilor cu privire la marcă. Or, prin protocolul încheiat, în 1999, Asociaţia nonprofit a primit, în esenţă, dreptul de a folosi gratuit anumite spaţii, au fost detaşaţi la aceasta angajaţii fostei secţii de fotbal profesionist , au fost transferate datoriile şi creanţele contractate înainte de 8 iulie 1998 în legătură cu această secţie de fotbal, nefiind vorba despre transferul patrimoniului reclamantului la Asociaţia nonprofit".
Nu e nimic adevarat.Asteapta si vei vedea.Sunt doar speculatii de presa si atata timp cat in motivatie nu se face referire la palmares totul ramane cum era si inainte .
"picat-o" :)))))))) de ce n-ai spus pictat-o :)))))))))))))) mórtíí má-tíí de análfábet impútít.
Pai e cam peste tot stirea asta, nu in bodegi, nu cred ca trebuie sa faci un efort sa o gasesti. Iti spun ca nu ma bucura deloc, dar ma mira ca nu va ingrijoreaza deloc pericolul si ca nu luati atitudine impotriva cui trebuie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.