Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a dat declarația serii: „Fac apel la unii să nu se sinucidă”
0
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
FCSB = STEAUA, mai Bargaoane!!!! Sa mori tu daca n-ai recunoste!!! :))) ASA = CSCA = CCA = STEAUA = FCSB!!!! Pricepi ma, complexat cu minta ioc? :)))
Ce discurs de comunistoid ai ma Tudore!!!! Se pare ca nu te poti desprinde de epoca de aur.
Castron întors e capul tău de crevete, țucălarule!!
Care 24??? FCSB are mult mai puține titluri...doar 5!
Eu inca nu reusesc sa mi d au seama ce face mm la fcsb. Cu ce ajuta acel club. Poate singurul sau merit este ca stie sa puna presiune pe adversar prin scandalurile iscate inainte de meciurile importante, presiune pe arbitrii, deci el este tinut acolo doar ptr ca d a din gura. Atat ! Patronul baga bani, dica "antreneaza" de restul se ocupa argaseala.
Din cate cunosc , presa are printre altele și rolul de a contribui la educarea tinerei generații ! Oare prin prezentarea zilnică a acestui PUȘCĂRIAȘ , cel mai toxic specimen pt. sportul românesc și in special pt. fotbalul românesc , credeți ca tineretul poate învață ceva bun de la acest individ ???
Copilu??? Un nimeni. NIMENI.
Îl sprijinim total si neconditionat pe domnul Mihai Stoica, cel mai profesionist si priceput conducator de club din Romania.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băiatul din imagine nu e fiul lui Marian Copilu ci nepotul lui, sunteți în eroare!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.