Comentarii (575)
spartcapus
spartcapus  •  08 Martie 2020, 20:56
Postat de nojoke pe 08 Martie 2020, 20:52

EH.. LASA CA LA SIMPATIILE TALE PT DINAMO..E IMPOSIBIL SA TII CU FC IAURTEL..:)))) HAI CRAIOVA

Nici un om cu toate ţiglele pe casă nu poate tine cu făcătura ciobănescă!

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 20:56

Pentru noi CSU ESTE BOTOSANI 2 !!

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  08 Martie 2020, 20:55

Cum ma sa-ti bati joc asa? Rusine Mirko

nojoke
nojoke  •  08 Martie 2020, 20:50
Postat de moshu..48 pe 08 Martie 2020, 20:43

Probabil, de la chimicalele din hot-dog !

:))))))))0 EL MANANCA NUMAI FAST FOOD..ANYWAY..STARBUCKS E FAVORITUL LUI.. STIU VREO CATIVA AMERICANI CARE AU EMIGRAT IN EUROPA..MANCAREA E DEZASTRU..OUALE DE GAINA SUNT CA DE GASCA SI PUII SUNT CAT UN CURCAN..CA MARIME.. HORMONI SI MODIFICARI GENETICE LA GREU..D AIA E SI ASA DE LOVIT IN TARTAGUTA..BANUIESC

moshu..48
moshu..48  •  08 Martie 2020, 20:42
Postat de Daniel Irimescu pe 08 Martie 2020, 20:40

Nu mai scriu demult de pe laptop

De ce, ți-e frică să nu ia vreun virus, ceva ?!

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Martie 2020, 20:42

America a facut un lenes din mine

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  08 Martie 2020, 20:40

Unu dupa altu se accidenteaza....

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Martie 2020, 20:38
Postat de moshu..48 pe 08 Martie 2020, 20:37

*I-a spart

Numai de crstime nu imi arde pe smart phone

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  08 Martie 2020, 20:38
Postat de moshu..48 pe 08 Martie 2020, 20:37

*I-a spart

Daniel a plecat long time ago, trebuie iertat.

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  08 Martie 2020, 20:36
Postat de 1948forever pe 08 Martie 2020, 20:33

rosu clar

Sigur, ca asa vrea un prost:)))))))

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 58
Comentează