Comentarii (575)
1948forever
1948forever  •  08 Martie 2020, 20:35

ce s-au strans retrogradatii :)))))))))) plecati ma ca va faceti de rusine

moshu..48
moshu..48  •  08 Martie 2020, 20:34

Șoșoiuuu ! Cum, pentru cine șoșoiu ?!

lake1001
lake1001  •  08 Martie 2020, 20:32
Postat de hhannibal pe 08 Martie 2020, 20:28

N e langa B sau nu cunosti tastatura?:))) Am corectat dupa...

Eu am telefon şmecher, scrie după cum îi dictez eu precum Vintilă :):)

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  08 Martie 2020, 20:32
Postat de hhannibal pe 08 Martie 2020, 20:30

Te-ai nascut prost/gresit, in '85 a inceput gloria si domnia Stelei!:)))

Aia era Steaua nu clona fcsb, prostule.

1948forever
1948forever  •  08 Martie 2020, 20:31
Postat de creus_6 pe 08 Martie 2020, 20:28

Cand m am nascut eu, in 85, Dinamo si Craiova erau la moda..erau fortele, steaua era in umbra lor ! copil fiind, iubeam Craiova..asta pana in 91-92, brailenii stiu ce vreau sa zic...dar astazi, strig iar, Hai Craiova !!! scoate fcbsul din calcule ! puneti umarul la plecarea lui Gigi din fotbalul romanesc !

in 85' Steaua era atat de in umbra, de in '86 a luat CL :))))))))))))

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 20:30
Postat de creus_6 pe 08 Martie 2020, 20:28

Cand m am nascut eu, in 85, Dinamo si Craiova erau la moda..erau fortele, steaua era in umbra lor ! copil fiind, iubeam Craiova..asta pana in 91-92, brailenii stiu ce vreau sa zic...dar astazi, strig iar, Hai Craiova !!! scoate fcbsul din calcule ! puneti umarul la plecarea lui Gigi din fotbalul romanesc !

Te-ai nascut prost/gresit, in '85 a inceput gloria si domnia Stelei!:)))

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 20:27

Desfac o Stella Artois pentru victoria (sa speram) echipei cu acelasi nume!:)

steauanuefcsb
steauanuefcsb  •  08 Martie 2020, 20:21

gretoasa adunatura asta fcsb, hai craiova!

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 20:15
Postat de randun pe 08 Martie 2020, 20:08

Deci Steaua din Liga 1 trece prin cele mai crunte și inumane umilințe posibile din cauza CFR-ului, iar ție îți arde de Dinamo care o să fie bine-mersi și o să își ia sigur licența pt sezonul următor? Incredibil! Păi dacă mai continuă ghinionul pt Steaua din Liga 1 nici in preliminariile EL nu o să ajungem și riscăm noi falimentul. Tu faci mișto de alții când funia e la noi an casă. ***

Se putea sa nu apara *** Ei mai au putin si retrogradeaza si-i arde de Steaua!:))) Onsedat de Steaua, s-ar putea face si un film!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares.123
ares.123  •  08 Martie 2020, 19:48
Postat de clujcampion pe 08 Martie 2020, 19:20

Azi am o dilema.... tare as vrea ca azi ciobanu sa-si smulga parul din cap... da asta inseamna ca prazarii fac puncte cat cfr. Grea decizie, nu stiu cum e mai bine.

Asta ar trebui sa o faci tu. Varza ta de rin e tot mai aproape de L2. Sper sa vina si falimentul dupa aia.

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • •••
  • 58
Comentează