Comentarii (575)
ares.123
ares.123  •  08 Martie 2020, 19:46
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 19:35

Vrei victoria FeCeSeBelelei? :)) Haha! Adevărata întrebare e: o să te mai vedem după meci??

Eu nu am abonament la gsp ca tine. Mai am si alte chestii de facut. Tu traiesti doar aici, nici nu stiu daca esti real sau robot.

clujcampion
clujcampion  •  08 Martie 2020, 19:38
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 19:37

:)) te ajut eu: să bată Craiova azi și să vă egaleze în clasament pt o zi. Stai liniștit, apoi se vor încurca ei singuri, în inconfundabilul stil Craiova.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

clujcampion
clujcampion  •  08 Martie 2020, 19:32
Postat de ishhhhhhhh pe 08 Martie 2020, 19:28

Stai linistit, ca CFR va bate Gazu. Macar cu titularii. In seara asta tinem cu Craiova.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri.gazzaev.always.here
valeri.gazzaev.always.here  •  08 Martie 2020, 19:30
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Martie 2020, 19:26

Hai oltenii! Cu tupeu si fara mila! Alaturi de voi , si la bine si la greu! Bine, nu vad unde i greul chiar daca pierdem, ca tot in playoff suntem! Ole!

Ole, ola, olu, oli, olo whatever....Bateti-i ! :)

764352140354351
Rahat Cu Perja  •  08 Martie 2020, 19:26

Hai oltenii! Cu tupeu si fara mila! Alaturi de voi , si la bine si la greu! Bine, nu vad unde i greul chiar daca pierdem, ca tot in playoff suntem! Ole!

121768505301491
Costel Bastea  •  08 Martie 2020, 19:12

Vintila ,ia exemplu de la Uhrin!

121768505301491
Costel Bastea  •  08 Martie 2020, 19:06

Din nou vintila nu vrea sa castige !Tampitul ,marele antrenor joaca fara un varf autentic! Ca sa castige campionatul Steaua(FCSB),trebuie sa aiba un antrenor adevarat ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doubleti
doubleti  •  09 Martie 2020, 18:09
Postat de doubleti pe 09 Martie 2020, 18:06

Stai linistita. Au sarit amandoi la cap. Nu a fost cu intentie din partea niciunuia dintre ei. Dar de, jocul asta nu e pentru toata lumea. Cat priveste sa fi jucat in 10, ai dreptate, dar e vorba de fcsb. Pantaru a fost iertat de al 2-lea galben in primele 30 de minute. Asa ca las-o mai moale si nu va mai imbatati cu apa rece ca meciul a fost aranjat, la fel ca toate celelalte meciuri jucate intre fcsb si csu. Meciul a fost foarte slab. La 2-1 am dat pe Netflix, deși sunt un suporter înfocat al Craiovei de peste 40 de ani, dar nu am mai suportat mizeria de aseara. Pentru cei care cred ca s-a jucat pe bune sa analizeze jocul si sa-mi explice cum o echipă care nu a bătut pe nimeni in 2020, care s-a chinuit acasă cu Chindia si Clinceni, bate cu 4-1 o echipă care a dominat-o pe CFR??? Cum se face ca fundasii au respins numai la adversari când puteau degaja pentru a muta presiunea din terenul lor. Cum se face ca portarul cu cel mai bun joc de picior din România degajeaza direct la adversarul aflat la marginea careului?? Chiar suntem toti proști? De aseară mi s-a facut scârbă de fotbalul infect din România. Am sa urmăresc doar meciurile internaționale. Mesaj pentru ROTARU: TI-AI BATUT JOC DE MILIOANELE DE SUPORTERI DIN TARA. NU MAI PUPATI 5000 DE SPECTATORI DE ACUM ÎNCOLO. Norocul vostru ca jucați următoarele 2 jocuri acasă fără spectatori ca astfel se vedea ca veti fi parasiti de către suporterii dezgustați. Nici daca câștigați campionatul nu o sa va spălați pacatele.

Mesajul era pentru Flory.

doubleti
doubleti  •  09 Martie 2020, 18:06
Postat de pittt pe 09 Martie 2020, 12:41

Tu mergi la echipa ta si vezi ca au jucat acasa cu echipa din comuna Lipova. Asta e diferenta de nivel la care se joaca. NU i-au batut!!!!

Stai linistita. Au sarit amandoi la cap. Nu a fost cu intentie din partea niciunuia dintre ei. Dar de, jocul asta nu e pentru toata lumea. Cat priveste sa fi jucat in 10, ai dreptate, dar e vorba de fcsb. Pantaru a fost iertat de al 2-lea galben in primele 30 de minute. Asa ca las-o mai moale si nu va mai imbatati cu apa rece ca meciul a fost aranjat, la fel ca toate celelalte meciuri jucate intre fcsb si csu. Meciul a fost foarte slab. La 2-1 am dat pe Netflix, deși sunt un suporter înfocat al Craiovei de peste 40 de ani, dar nu am mai suportat mizeria de aseara. Pentru cei care cred ca s-a jucat pe bune sa analizeze jocul si sa-mi explice cum o echipă care nu a bătut pe nimeni in 2020, care s-a chinuit acasă cu Chindia si Clinceni, bate cu 4-1 o echipă care a dominat-o pe CFR??? Cum se face ca fundasii au respins numai la adversari când puteau degaja pentru a muta presiunea din terenul lor. Cum se face ca portarul cu cel mai bun joc de picior din România degajeaza direct la adversarul aflat la marginea careului?? Chiar suntem toti proști? De aseară mi s-a facut scârbă de fotbalul infect din România. Am sa urmăresc doar meciurile internaționale. Mesaj pentru ROTARU: TI-AI BATUT JOC DE MILIOANELE DE SUPORTERI DIN TARA. NU MAI PUPATI 5000 DE SPECTATORI DE ACUM ÎNCOLO. Norocul vostru ca jucați următoarele 2 jocuri acasă fără spectatori ca astfel se vedea ca veti fi parasiti de către suporterii dezgustați. Nici daca câștigați campionatul nu o sa va spălați pacatele.

pittt
pittt  •  09 Martie 2020, 12:41
Postat de andi_frunzescu pe 09 Martie 2020, 12:37

Lectie de viata.Lia Boccia Olguta Ceausescu 2013 rapusa cu 4 lovituri de ciocan chiar de ziua femeii.

Tu mergi la echipa ta si vezi ca au jucat acasa cu echipa din comuna Lipova. Asta e diferenta de nivel la care se joaca. NU i-au batut!!!!

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 58
Comentează