Comentarii (575)
hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 22:45
Postat de davveroirl pe 08 Martie 2020, 22:42

oricum isi face iluzii ca aia e adevarata U Craiova ,asta este o echipa aparuta peste noapte in liga a doua la ordinul CraiOlgutei ,PSD-PCR! se stie !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ropo
ropo  •  08 Martie 2020, 22:44
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 22:42

voi aveti noroc ca se tot impiedica echipele gen clinceni si chindia. daca ar fii batut etapa asta clinceni si chindia cum era normal,era nashpa pentru voi. sper sa bata maine sibiul si sa treaca peste voi.

Stai cuminte,ca mai repede se desfinteaza clona fcsb decit sa retrogradam noi

foxy
foxy  •  08 Martie 2020, 22:44
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 22:38

***

Esti limitat rau de tot!Schimba poza de la avatar ,ca acolo apare un nene elegant, chiar daca-i din alte timpuri!Pune ceva de la 1907, cu descultii aia alergati de jandarmii vremurilor alora!..Or fi fost dinamovisti ,jandarmii aia!Hai,scuteste-ma!

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:44
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 22:41

Tu nu pricepi că mi se rupe de Dinamo?după părerea mea o experienta în L2 ar fi foarte utila pt acest mort-viu ce trăiește ventilat mecanic de vreo 5 ani. Un bănuț de la Negoiță, un bănuț din drepturile TV. Acum se face cheta prin peluză... Să fim serioși! Pe mine ma interesează să se desființeze FC FCSB și să scăpăm de Jiji și MM. Nimic altceva.

baiete,daca se desfiinteaza vitanul tau barzesti tu nu o sa mai fii pe aici. auzi la el,o experienta in liga a 2-a v-ar prinde bine. bai nebunule,daca voi retrogradati voi va si desfiintati. cine naiba mai baga bani in voi ca sa promovati? in cel mai bun caz ati ajunge ca u cluj aka ati retroigrada in liga a 3-a.

georgescugeorge1994
georgescugeorge1994  •  08 Martie 2020, 22:44

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveroirl
davveroirl  •  08 Martie 2020, 22:44
Postat de samertx pe 08 Martie 2020, 22:40

Și tu începi cu prosteala, măi? Sper să apuci vremea când o să retrogradeze Dinamo, deși, sincer, nu cred că apuci veacul de existență.

nu mor caii cand vor cainii ,sau pisicile ,asa par in ultimul "veac " :)))

roja_azul76
roja_azul76  •  08 Martie 2020, 22:43
Postat de Radulescu Horatiu pe 08 Martie 2020, 22:38

Ce făcură muicăăăă oltenii,au luat-o iar în freză?Dacă Steaua avea antrenor,conducere și un patron mai echilibrat crăpa și cățaua în coteț!!!

Daca, până atunci...jucam din talent!:)))

leul_90
leul_90  •  08 Martie 2020, 22:43
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 22:38

***

pffaai, ce glume expirate cu mame ai in tine!! Crapa invidia in voi, ca ros-albastri fac spectacol in play-off, cu 6 goluri marcate in 2 meciuri, iar voi aveti 0-2 golaveraj dupa 2 meciuri cu Academica Clinceni si Poli Iasi!! UMILITOOR!

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 22:43

Tza Tza Caprita Tza s-a mutat in Craiova !!!

felix_grandet
felix_grandet  •  08 Martie 2020, 22:43
Postat de setrannn pe 08 Martie 2020, 22:41

Inca o data am umilit clona prazara! FORZA STEAUA BUCUREŞTI!

Procesele vs Steaua vor aduce falimentul peste clona voastră ciobănească. E bine că o susțineți!

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • •••
  • 58
Comentează