Comentarii (575)
terminator_2
terminator_2  •  08 Martie 2020, 22:36

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveroirl
davveroirl  •  08 Martie 2020, 22:36
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Martie 2020, 22:34

Castigat? Ce?:)). Amice, mai luati si voi un trofeu? Ca de 100 de ani va face provincia praf. Bucurati va cu statistica asta contra Craiovei, caci se pare ca doar pt asta existati. Ca trofee....nema dobanda. Ole!:)))

si app ,eu nu am amici prosti ,plange la alta masa!

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 22:36
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 22:35

nistor a plecat de la umilinta din vitan barzesti sa fie umilit la clona csu.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

davveroirl
davveroirl  •  08 Martie 2020, 22:35
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Martie 2020, 22:34

Castigat? Ce?:)). Amice, mai luati si voi un trofeu? Ca de 100 de ani va face provincia praf. Bucurati va cu statistica asta contra Craiovei, caci se pare ca doar pt asta existati. Ca trofee....nema dobanda. Ole!:)))

lasa ca luati voi la anul ,in B!:)))

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 22:35
Postat de sasesase pe 08 Martie 2020, 22:33

Gata e clara, nici mort nu o sa mai vad titlul la Craiova. De azi mă las de fotbalul românesc nu am să mă mai uit sub nici o forma la nimic din fotbalul românesc, inclusiv națională. Rușine mercenarilor Craiovei, rușine conducerii și patronului și prosti oamenii daca se mai duc la meci. Succes lui CFR in continuare. Sper că nu am jignit pe nimeni de aici, daca am făcut o îmi cer scuze. Adio fotbal românesc, adio pe veci Craiova dupe 40 de ani. ***

Ho ma, ca sunt lucruri mai importante pe lumea asta! Noi ce era sa facem dupa episodul Boro? Eram in finala 90%...

felix_grandet
felix_grandet  •  08 Martie 2020, 22:35
Postat de sasesase pe 08 Martie 2020, 22:33

Gata e clara, nici mort nu o sa mai vad titlul la Craiova. De azi mă las de fotbalul românesc nu am să mă mai uit sub nici o forma la nimic din fotbalul românesc, inclusiv națională. Rușine mercenarilor Craiovei, rușine conducerii și patronului și prosti oamenii daca se mai duc la meci. Succes lui CFR in continuare. Sper că nu am jignit pe nimeni de aici, daca am făcut o îmi cer scuze. Adio fotbal românesc, adio pe veci Craiova dupe 40 de ani. ***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

felix_grandet
felix_grandet  •  08 Martie 2020, 22:34
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 22:30

sau urcam pe primul loc dupa meciul ala. nu se stie. cfr este in plin picaj,daca nu furau cu arbitrii pe astra,faceau egal. STEAUA ESTE SINGURA CARE POATE FACE EVENTUL IN 2020 SI SINGURA CARE MERITA ASTA.

Asta cu primul loc e un pic prea optimistă. Adică să piardă mâine CFR? Nici 1 pct să nu ia? Și apoi să piardă și cu voi? :)) Slabe șansele. Cel mai probabil o să fie 4-6 pct distanța. În cel mai bun caz pt tine, o să fie 1 pct. În cel mai bun caz pt mine, o să fie 9 pct. Vedem!

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 22:33
Postat de nojoke pe 08 Martie 2020, 22:32

TIC TAC TIC TAC...:)))))) AI GRIJA CUM SI PE UNDE SCRII...

Usor bai Tszusti ca ne sperii!:))) Apropo, ce ti-a facut Random de esti asa de suparat?:) Stim cu totii, cainii care latra, nu musca!:)))

danielp0tc0varu
danielp0tc0varu  •  08 Martie 2020, 22:32

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

raikkonen79
raikkonen79  •  08 Martie 2020, 22:32
Postat de albalbastru72 pe 08 Martie 2020, 22:23

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • •••
  • 58
Comentează