Comentarii (575)
painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:42
Postat de samertx pe 08 Martie 2020, 22:40

Și tu începi cu prosteala, măi? Sper să apuci vremea când o să retrogradeze Dinamo, deși, sincer, nu cred că apuci veacul de existență.

voi aveti noroc ca se tot impiedica echipele gen clinceni si chindia. daca ar fii batut etapa asta clinceni si chindia cum era normal,era nashpa pentru voi. sper sa bata maine sibiul si sa treaca peste voi.

terminator_2
terminator_2  •  08 Martie 2020, 22:42
Postat de hhannibal pe 08 Martie 2020, 22:38

***

Omul e bolnav, moderatorii ar trebui sa ii dea ban pe viata, e dus rău săracul.

hhannibal
hhannibal  •  08 Martie 2020, 22:42
Postat de samertx pe 08 Martie 2020, 22:40

Și tu începi cu prosteala, măi? Sper să apuci vremea când o să retrogradeze Dinamo, deși, sincer, nu cred că apuci veacul de existență.

Sunteti mai aproape ca oricand!:) Acum ca a plecat si cehul, nu va vad prea bine!:)

nojoke
nojoke  •  08 Martie 2020, 22:41
Postat de foxy pe 08 Martie 2020, 22:39

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

setrannn
setrannn  •  08 Martie 2020, 22:41

Inca o data am umilit clona prazara! FORZA STEAUA BUCUREŞTI!

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:41
Postat de nojoke pe 08 Martie 2020, 22:36

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  08 Martie 2020, 22:40
Postat de davveroirl pe 08 Martie 2020, 22:35

lasa ca luati voi la anul ,in B!:)))

Și tu începi cu prosteala, măi? Sper să apuci vremea când o să retrogradeze Dinamo, deși, sincer, nu cred că apuci veacul de existență.

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:39
Postat de sasesase pe 08 Martie 2020, 22:33

Gata e clara, nici mort nu o sa mai vad titlul la Craiova. De azi mă las de fotbalul românesc nu am să mă mai uit sub nici o forma la nimic din fotbalul românesc, inclusiv națională. Rușine mercenarilor Craiovei, rușine conducerii și patronului și prosti oamenii daca se mai duc la meci. Succes lui CFR in continuare. Sper că nu am jignit pe nimeni de aici, daca am făcut o îmi cer scuze. Adio fotbal românesc, adio pe veci Craiova dupe 40 de ani. ***

bine ca pleci si iti accept scuzele. *** off.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

felix_grandet
felix_grandet  •  08 Martie 2020, 22:38
Postat de foxy pe 08 Martie 2020, 22:37

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  08 Martie 2020, 22:37

Eu v-am spus de la pauza ca Mihaila s-a dat lovit ca sa nu-si strice cota intr-un asemenea blat.

  • 1
  • •••
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • •••
  • 58
Comentează