Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Un ***! Nu-l prinde sfarsitul sezonului si-l da aia afara....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da are se numește universitatea Craiova spre deosebire de fcsb care se crede steaua doar în vorbe nu pe hârtie! Voi sunteți ca mititelu va credeți ceva dar pe hârtie sunteți altcineva:)))
Respect Piți, respect Talpan!
Piturca ramane un om cerebral, realist, de asta e urat de suflarea gigista.
* scria nu scris
randoom prost cand a jucat steaua anul asta in uefa?fc 4consoane a jucat si s-a terminat si cu coeficientul vostru fraudulos prostalaule daca mai prindeti cupe europene o sa incepeti de la munca de jos asa cum era normal de acum 5 ani cand s-a demonstrat manaria stapanului tau gigi de ati ajuns fc gazde si cu leucoplast pe tricouri;si apropo de steaua sa le ziceti mersi ca v-au lasat sa purtati numele la meciul cu dinamo kiev ca excludere scris pe voi gigistilor pe fc gazde n-o cunoaste europa moldovene.
maestrul Piți a răspuns la întrebarea pusă de ziarist!
nu numai tu spui ci o intreaga lume,este pe plam mondial. este recunosct mondial ca,clona csu nu are nimic de-a face cu universitatea craiova,nu aa avut si nu o sa aiba niciodata. si asta nu este negociabil sau cu semnul intrebarii,este clar. pai astia nu au jucat in europa acum cativa ani ca aveau prea putini ani de la infiintare. adica wtf,ce dovada mai mare vrei? Steaua a primit si anul asta coef. uefa in plus pentru ca a castigat cce in 1986,de aia a fost cap de serie in toate tururile preliminarii.
nu poate spune nimeni ca Piturca nu este stelist ...normal ca se revolta impotriva clonei FCSB-ului
Da' CSU Craiova are vreo combinatie cu Universitatea maestre Piti??? Eu zic ca nu, nu??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.