Alte știri din fotbal
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Carghios sa vezi cum se iubesc la infinit toti disperatii antistelisti, adica: recrutii Cazarmii Staliniste a Armatei-CSA, catelusii insolventi (pripasiti pe langa cealalta relicva stalinista UM Dinamo), iubitorii de echipe de partid (Craiolguta si rapid Academia de Partid PSD sect.1), aplaudacii smecherilor insolventi de la Kolosvar1907, etc! Degeaba! Nu pot nimic!!! Stelistii sunt 52% si ei toti adunati doar 48%. Putin, prea putin, ca sa deranjeze cu provocarile lor puerile.
In sfarsit cineva care are curajul sa spuna lucrurilor pe nume. Bravos!
Greu cu cititul, imposibil cu întelesul pt astfel de poluatori permanenți de net! Sondaj Avangarde, cerut de Prosport, in Iunie 2020! Steaua 52%, iar iubitorii de fasole cu cârnati de la cazanul CSA doar 2%!!! Dar ce așteptări sa ai de la un *** al cărui unic scop in viața lui trista este sa arate ca e antistelist! Jalnic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oltenii nu aveau cum sa ia titlul in ultimii 30 de ani, echipa lor s-a infiintat in 2013 si pe pagina UEFA apare clar...au doar 2 participari in Europa!
Viitorul a câștigat cu 5-2. Ești prost. Uite și cine a jucat Steaua: Cojocaru - Râpă, Bratu, Gardoş, Pârvulescu - Prepeliţă, Filip - Iancu, Rocha, M. Costea - Nikolic. Care erau copii? Ești prost și ipocrit.
Fraiere cu cioc, CFR a pierdut cu Viitura printr-un penalty produs de Larie. Care semnase deja cu fcsb!!! Ca sa vezi ca e sufucient sa semnezi cu hotzii ca sa uiti jocul de fotbal!!!
Pai situatia este asemanatoare si acum!!!!Si echipa lui Becali este favorita in Cupa Romaniei!!!!Eu in locul lui Becali as fi facut fix ce ati facut voi!!!
Nea gulie, clona fcsb cate titluri are din 2003, cand s-a infiintat?
înțeleg că hotzii era kvsc, că cu ei era sub semnătură când a făcut penalti
absolut nicio semnificatie pentru subiectul discutiei balivernele acestui individ care ne-a obisnuit cu ineptiile lui in forma continuata!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.