Știri din fotbal internațional
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
8
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League! Genoa vrea 18 milioane de euro
0
Europa League revine! 9 meciuri se joacă ACUM » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Sterge-ti-l din istoria nationalei Romaniei, ne facem de ***(o) cu exemplare ca el
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ganea, un *** fara razultate, cariera de ***, ai facut prapad pe unde te-ai dus , spagarul nr 1, . Situatia ta actuala spune multe, erai bun , erai in fenomen, nici macar televiziunile nu te mai cauta, batausule si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt hater FCSB, chiar mi-e mila de voi ca sperati de atatia ani si nimic.
Prostovane comentarii la comentarii inseamna ca mai am ceva de adaugat la ce am spus anterior. Da de unde sa intelegi tu asta care de prost ce esti nici strada nu o poti trece singur ca mori sub prima masina. Doamne da ce te-ai enervat. E bine tine-o tot asa.
Ei asa da acum e bine. Te-ai enervat. E "pohta ce am pohtit".
de la tv, nu putea da o pasă, dar înjura pe toată lumea. păi cum să nu-l dai afară?
Bine ma, Ganea nu are cum sa stie exact ce a vorbit Becali cu Pandele, dar tu de unde stii adevaratul motiv pentru care Pandele l-a dat afara pe Ganea, esti var din frati cu Mama Omida sau cum?
ce autoportret ...
gsp și-a dat seama că e cam ridicolă numai cu trompeta vivi, așa că au mai angajat una. care pare că lucră la sts, că știe el ce vorbește jiji cu pandele. ganea, te-a dat afară de la Voluntari că erai gras și nu mai puteai da o pasă de 5 metri, vezi-ți de găinile tale
De ce jignești oamenii, mă, nesimțitule? Monumentule de prostie. Ești atât de pierdut în lumea ta, încât îți lași singur comentarii la comentariile proprii. Îi faci pe toți proști, deși tu ești un monument de prostie. Dar e normal să fiit atât de prost. Semeni cu stăpânul de la palatul cu lei. Prost, misogin, homofob, meltean și fals creștin. Îi iei apărarea unuia care a făcut învestit mai mult rău decât bine. Spui că suntem hateri și proști, dar te înșeli amarnic. Ne provoci greață și silă. Crezi că dacă dai cititate din oameni învățați ești și tu ca ei? Nu ești. Tot același tip patetic, demn de milă, care ne provoacă silă, rămâi. MONUMENTULE DE PROSTIE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.