Alte știri din fotbal
Așa se joacă din prima! Gol-BLITZ în FCSB - CFR! A spart gheața în 2026
0
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
1
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
Știri din fotbal internațional
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
ULUITOR! După ce a răpus-o pe City, Manchester United a venit și a bătut-o și pe Arsenal! Carrick face minuni
2
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cozile la lapte au revenit în București. De ce stau oamenii din nou la ...
Libertatea
Dupa molima asta cam toti vor duce lipsa de bani! Inclusiv Becali, domnule Duckadam!
În Liga a 2-a va fi greu, sunt multe echipe dornice de promovare cu bugete serioase. U Cluj de exemplu, care are doar 20% aportul Primăriei la buget, nu a reușit acest lucru. Și nu are un buget mic, unul demn de Play Off în Liga 1. Mai sunt Argeș, UTA, va veni și Timișoara și Constanta care își doresc prima liga, plus Rapidul. E greu sa parcurgi repede ligile inferioare, decât dacă ai un lot bun
Dar ma întreb atunci, de ce s-au pierdut acești ani, ani în care Dinamo nu a fost în Play Off, ani care erau buni pentru restart? Aveați și stadionul terminat.
Mie unu imi convine asa, plus de asta, multe echipe nu vor incepe startu in liga 4 sau liga 3 pentru ca nu au bani ,asa in plus am reveni mai devreme decat se asteapta in liga 1, pentru ca multe cluburi , depind de drepturile TV sau de finantarea de la primarie, iar lucru asta dupa pandemia aceasta cu economia varza sunt sigur ca nu se vor mai aloca bani. In 3 ani maxim suntem inapoi in liga 1 daca vin Spaniolii din liga 3 :)
Corect 100%, însă pt motive care îmi scapa de fiecare data când am scris asta mi-au cenzurat postarea. :-)
Gesepeul pune muraturile lui Slugadam in gura clubului .
Fcsb se duce inaintea lui Dinamo, stati asa ca vine decizia de la tribunal, sa dea domnu, FALIMENT pe capu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate veniti si voi , ca la voi s-ar incadra peisaju ala din liga 4, ca se joaca nu mai pe campuri, iar voi ati manca din gazon daca e mai mare de 14 cm firu ?? Nu ??
Vezi ca FCSB-ul tau s-ar auzi ca se metamorfozeaza in Clinceni, ce te faci nickname de babuin atunci ?? Vei spune ca Clinceni e Steaua si ca ea e castigatoarea Cupei Campionilor ?? :))))
Nu mai dezinformati bai ***, nu Fcsb a declarat asta, ci sluga de Slugadam, cel mai bine ar fi sa va desfiintati voi, nu faceti altceva decit sa bagati ura intre suporteri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.