Comentarii (19)

corectu  •  24 Februarie 2020, 07:50

G.B.dacă vrea titlul cu adevărat și-ar fi luat un antrenor cu C.V.

Dan Dumitrescu  •  23 Februarie 2020, 20:32

Tot respectul pentru Viorel Moldovan, dar sa te caciulesti in halul asta ca sa te bage in seama oierul este sub demnitatea unui OM. Se pare ca nu a inteles nimic. Acolo nici un antrenor, fie el Murinho, Guardiola, Klopp sau oricare altul nu are vreo sansa sa faca ce gandeste. Ciobandante are nevoie doar de obedienti fara coloana si buni de gura la gigi tv. Ce zici, Viorele, te regasesti printre ei?

Nicu Valentin Vasiliu  •  23 Februarie 2020, 17:16

si Mesi face schimbari la Barcelona asta face Clubul Fc Barcelona unul neprofesionist sa nu mai stiu eu cu numiti voi steaua ? Un Antrenor bun pregatea tot lotul bine si orice jucator i se impunea de conducere gasea solutia cea mai buna si castiga campionatul la pas in romania la ce lot are Steaua. Mi-ar place sa vina Viorel Moldovan ca e un fost mare jucator care sigur are caracter si jucatorii lar respecta si aprecia ! Si Stilul lui e unul in viteza si dominant exact cei trebuie stelei !

stelbz  •  23 Februarie 2020, 16:12

Cred ca ar fi bine sa nu mai astepte inca un rezultat nefavorabil. In play off ar fi necesar un antrenor cu multa experienta si AUTORITAR !

bazinga  •  23 Februarie 2020, 16:05

Eram ferm convins ca este vorba despre anecdoticul si vesnic amuzantul fara voie IONUT CHIRILA!M-am inselat....mai exista si alti clowni pe plaiul mioritic....

cornelconasu  •  23 Februarie 2020, 15:47

Moldovan zice așa, dar nu cred că ar accepta să îi facă cineva echipa și schimbările !

bazinga  •  23 Februarie 2020, 15:16
Postat de red47army pe 23 Februarie 2020, 14:20

Credeam ca Viorel are coloană, dar se pare ca vrea sa guste si el din Telemeaua lui Gigi.

Niciun antrenor mioritic nu are coloana....poate coloana infinita a nesimtirii!

bazinga  •  23 Februarie 2020, 15:15

JENANT......Banii ciobanului sunt un etern miraj....

superstark  •  23 Februarie 2020, 15:02

Am vazut interview-ul iar Moldovan nu s-a autopropus niciodata la Fcsb. Era chiar jenat de anumite intrebari. E ca si cum l-a intrebat pe Ole Gunnar Solskjær ce sfaturi i-ar da lui Kun Aguero. Bineinteles, pastrand proportiile... Le pasa de sport, poate deja prea mult.

mario78a  •  23 Februarie 2020, 14:57

Si asta a mancat branza de la G.B?

  • 1
  • 2