Comentarii (19)

superstark  •  23 Februarie 2020, 15:02

Am vazut interview-ul iar Moldovan nu s-a autopropus niciodata la Fcsb. Era chiar jenat de anumite intrebari. E ca si cum l-a intrebat pe Ole Gunnar Solskjær ce sfaturi i-ar da lui Kun Aguero. Bineinteles, pastrand proportiile... Le pasa de sport, poate deja prea mult.

sittingbull  •  23 Februarie 2020, 14:55

Una e să-ți ceară socoteală şi alta e să-ți facă echipa şi să te umilească public! Moldovane, eşti parte din turmă! Nu a lui gigi, deocamdată, ci din cea micimanilor care se cred zmei...

mioriticul  •  23 Februarie 2020, 14:26

Unde ați auzit voi, sa s-a autopropus? Așa se aude in fata lazii cu guvizi?

mario78a  •  23 Februarie 2020, 14:57

Si asta a mancat branza de la G.B?

red47army  •  23 Februarie 2020, 14:20

Credeam ca Viorel are coloană, dar se pare ca vrea sa guste si el din Telemeaua lui Gigi.

albalbastru72  •  23 Februarie 2020, 14:18

Oricine vine antrenor,nu are ce sa-i zica lui Coman,atita poate,e nascut obosit.

blatistudinovidiu  •  23 Februarie 2020, 14:18

Acest geniu neînțeles... pai coman va avea atunci 53 de ani...

corectu  •  24 Februarie 2020, 07:50

G.B.dacă vrea titlul cu adevărat și-ar fi luat un antrenor cu C.V.

Dan Dumitrescu  •  23 Februarie 2020, 20:32

Tot respectul pentru Viorel Moldovan, dar sa te caciulesti in halul asta ca sa te bage in seama oierul este sub demnitatea unui OM. Se pare ca nu a inteles nimic. Acolo nici un antrenor, fie el Murinho, Guardiola, Klopp sau oricare altul nu are vreo sansa sa faca ce gandeste. Ciobandante are nevoie doar de obedienti fara coloana si buni de gura la gigi tv. Ce zici, Viorele, te regasesti printre ei?

Nicu Valentin Vasiliu  •  23 Februarie 2020, 17:16

si Mesi face schimbari la Barcelona asta face Clubul Fc Barcelona unul neprofesionist sa nu mai stiu eu cu numiti voi steaua ? Un Antrenor bun pregatea tot lotul bine si orice jucator i se impunea de conducere gasea solutia cea mai buna si castiga campionatul la pas in romania la ce lot are Steaua. Mi-ar place sa vina Viorel Moldovan ca e un fost mare jucator care sigur are caracter si jucatorii lar respecta si aprecia ! Si Stilul lui e unul in viteza si dominant exact cei trebuie stelei !

  • 1
  • 2