Alte știri din fotbal
Craiova s-a reunit azi pentru noul sezon » Revenire la campioana României + cine a lipsit de la prima strigare
1
Mărunțiș! Părăsește Superliga pentru o campioană, avem detaliile afacerii
1
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Biserica de 10 de milioane de euro a lui Gigi Becali a fost sfințită! Cum și-a făcut apariția soția lui + cele mai tari imagini
14
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano: „Ruben Amorim a acceptat toate condițiile” » Cum a devenit portughezul favorit
0
Dick Advocaat primește alt nume în SUA, pentru a evita o confuzie vulgară. Cum îi spun americanii
0
Mai contează cuvântul lui Neymar? » Colegii mai tineri i-au întors spatele la Mondial: „Ca un unchi beat care dă sfaturi de viață”
0
Vorbește lumea doar despre el: Ayyoub Bouaddi, superstarul de mâine! Povestea marocanului + Cine se interesează de el
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
da,dar trebuie sa cumpere ceva jucatori ca nu face fata in UCL chiar daca e inchegata echipa
Felicitari Chiajna! Daca ar juca pe teren toate meciurile adik pe bune cred ca le-ar castiga apropaepetoate. Nu stiu cum s-a strans aceasta trupadar joaca un fotba, care dupaparerea mea, este unul foarte modern si pe poarta asa cum ar trebui sa vedem la echipele din fruntea clasamentului. Apoi vine treba cu pariurile.....sa vedem..
mai e de jucat ,,,,pana sa mai bagam un titlu !
aveti o echipa super. fara nume foarte mari, dar bine legata noi avem petarde supraevaluate ca robinho
asa e,dar stii cum e in italia...:)) era si timpul sa mai luam un titlu'
nu-mi amintesc ca respectivii sa fiu huiduti, injurati sau macar sa protestati la adresa lor
Certamente!!!
si ce daca, si de daca suntem singuri printre oi suntem sud ne doare-n pula, ne bazam numai pe noi
pai noi ce vina avem ca Arpi si Muresan cred ca avem cel mai bun lot? :))))
NU vreau sa spun ca CFR a pierdut pe mana arbitriilor, 2-4 cu Chiajna e mai mult decat umilitor. Dar CFR, cel putin in acest meci, a fost dezavantajata clar de arbitrii. Offside la golul 3 al lor, offside neexistent cand scapa Sougou singur cu portarul, al 2-lea cartonas la Muri nici macar nu a fost fault. Din nou, nu vreau sa zic ca e vina arbitrilor ca am pierdut, dar daca se intampla asta oricarei echipe bucurestene era circ 7 zile si nopti. In acest articol scrie: o pozitie suspecta de offside. SUSPECTA? Nu GSP, nu trebuie sa scrii sute de articole despre asta, dar macar cand e offside, ZII TATA CA E OFFSIDE, nu o da cu suspecta, e offside. SI scrie mama naibii si de celalalte 2 greseli.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.