Alte știri din fotbal
Clubul de tradiție din Liga 2, la un PAS să evite falimentul! Vești despre finanțare
0
Când se joacă FCSB - Dinamo: programul etapelor #18 și #19 din Superliga
0
Adrian Mazilu turează motoarele la Săftica! Situația atacantului care încă n-a debutat la Dinamo, reacții virale ale fanilor
2
Ianis Zicu așteaptă liderul cu optimism: „Peste o săptămână, voi avea hârtia oficială"
0
Știri din fotbal internațional
Sorin Cârțu, lăsat mască de Mirel Rădoi: „Nu l-am înțeles. Păcat”
0
Mihai Rotaru jubilează și dezvăluie: „Cea mai mare încredere mi-a dat-o el!”
0
Mirel Rădoi a explicat de ce a fost eliminat și i-a transmis un mesaj categoric pentru Baiaram: „Când voi considera”
0
Căpitanul Nicușor Bancu a dat declarația serii, după victoria Craiovei de la Viena: „Să se aprindă!”
0
Lifestyle
Gabriela Ruse și-a sărbătorit ziua de naștere în Maldive: „Sexy”
2
Prezentatoarea Olivia Cucoș a spus „DA!” » S-a logodit cu un fotbalist care evoluează în România: „Relația noastră avea deja un an”
6
Necaz în paradis! Fugarul Săvulescu, ex-acționar Dinamo, s-a despărțit de fotomodelul Angela după 7 ani de relație
7
Pasiunea actriței Maria Obretin: „Am o viteză teribilă” » Înoată zilnic 60 de bazine: „La noi, pe Dunăre, te aruncau în apă și îți spuneau: descurcă-te!”
0
VIDEO. Un bărbat a pipăit-o pe președinta Mexicului în timp ce aceasta ...
Libertatea
Fostul rege al Spaniei Juan Carlos dezvăluie în premieră cum și-a ucis ...
Adevărul
O reclamă la „Dacia Duster” la Dinamo – FC Liverpool, din 1984! E pe bune! ...
GSP SPECIAL
Dani Mocanu, dat în urmărire după ce a fost condamnat definitiv și ...
Libertatea
Nu mai ai echipa, fcsb e o clona, nu stiai ?
La fel de mercenari sunt si fraierii care joaca pentru fcsb, o echipa fara identitate.
Lasa ma sa-si poarte crucea ca merita...
totusi,nu inteleg cate de prost sa fie moldoveanul ala sa se bage in fotbalul romanesc stiind ca urmeaza parnaie pentru el. dar sper sa inteleaga toti dupa condamnarea lui moraru ca nu au ce cauta la echipe gen rapid sau dinamo.
CSA isi face echipa in liga 4 cel mai probabil. Au stadionul au steama, le mai trebuie numele STEAUA dar probabil avand marca ii afiliaza FRF si obliga FCSB sa gaseasca alta semnificatie asa cum ASA acum nu mai inseamna AS ARMATA ci AS ARDEAL, FCSB poate insemna acum FC STAR BUCHARESTER ( pentru ca s-ar creea confuzie cu FC STAR BUCHAREST simplu fiind traducerea STEAUA BUCURESTI din liga 4. FC STAR BUCHARESTER referit BUCHARESTAR ar fi perfect STAR 9 POINTES
???? pa craiova nu are drept de joc in europa si a fost acceptata de lpf. nu stiu ce sa spun dar voi antistelistii parca insistati sa va umiliti. voi aveti umilinta in adn.
poate imi explicati si mie de ce un sinonim al cuvanului alcoolic(Persoană care consumă în mod abuziv băuturi alcoolice) este banat? Nu era o insulta, era un adevar demonstrat. Nu va e rusine sa incalcati libertate de exprimare a oamenilor? lasati insulte doar pentru ca sunt scrise intentionat gresit, dar banati cuvinte normale, cum ar fi un sinonim al cuvantului pastor. sa va spalati pe cap cu site-ul vostru cu tot.
Ar fi mai echipa cu sigla din avatarul meu. Steaua noua cu nou colturi. Si denumirea FC STAR BUCHAREST (FCSB) = BUCHARESTAR sau BUCHARESTER
Mache :)))
E simplu, din moment ce federatia accepta o clona in campionat, UEFA nu se baga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.