Comentarii (300)
irishjoe
irishjoe  •  14 Decembrie 2014, 14:39

ce are in comun cfr cluj cu paszkany la ora actuala ? patron nu mai e , vine altul ca nu se desfiinteaza , mai repede dispare fc Gazda maine are termenul e 15 decembrie armata infiinteaza echipa cu palmares,sigla,culori!

tristan
tristan  •  14 Decembrie 2014, 14:38
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 14:33

Ii echipa clujului mah incuiatule...zici ca sunteti batuti in cap toti cu ungurii.

corect!

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  14 Decembrie 2014, 14:35
Postat de rnb9 pe 14 Decembrie 2014, 14:31

mersi pentru idee totusi da faca cine vrea si are mai multe posibilitati eu vreau sa ajut un astfel de proiect //// am putea sa facem noi o echipa - prima echipa civica a bucurestiului cand se va forma un club in capitala din initiativa oamenilor ? eu sunt pentru demararea acestui proiect stabilim unde sa strangem semnaturi si bani e nevoie de 3 membrii cu buletine de bucuresti apoi actele echipei la judecatorie desigur ar fi bine ca steaua si dinamo si rapid sa fuzioneze totul s-ar simplifica dar nu cred. capitala desi e mare are nevoie de o echipa a ei nu de cluburi departamentale cu ramificatii in tzara bazate inca pe uniforme de armata,politie,feroviare

"e nevoie de 3 membrii cu buletine de bucuresti" ... Mai degrabă, e nevoie de 3 membri (cu un singur "i") cu diplome de bacalaureat. Sau, chiar mai puțin.

valassul
valassul  •  14 Decembrie 2014, 14:33
Postat de tbbone pe 14 Decembrie 2014, 14:11

muhahahahahahahahhahahahah forzza DNA cum ar fi asta, Kovesi unguroaica sa il aresteze pe Paskani unguru hahahhahaha la puscariee cu voi si falimentul la echipa sintetica a bulanngiilor de unguri

Ii echipa clujului mah incuiatule...zici ca sunteti batuti in cap toti cu ungurii.

1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 14:33
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:55

:)) Cu proprire temporară, maybe forever dead prin încătușare! :))

Ai vazut declaratia aia a lui V. Lazar? "Sunt foarte bucuros că am reuşit să ne calificăm, dacă trecem cu bine de cele două meciuri din semifinale suntem în finală." :))))))))))))))))

rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 14:31
Postat de redshow pe 14 Decembrie 2014, 14:27

Mai in gluma , mai in serios...inregistreaza-ti ideea la OSIM ...poate vine unu si ti-o fura ....

mersi pentru idee totusi da faca cine vrea si are mai multe posibilitati eu vreau sa ajut un astfel de proiect //// am putea sa facem noi o echipa - prima echipa civica a bucurestiului cand se va forma un club in capitala din initiativa oamenilor ? eu sunt pentru demararea acestui proiect stabilim unde sa strangem semnaturi si bani e nevoie de 3 membrii cu buletine de bucuresti apoi actele echipei la judecatorie desigur ar fi bine ca steaua si dinamo si rapid sa fuzioneze totul s-ar simplifica dar nu cred. capitala desi e mare are nevoie de o echipa a ei nu de cluburi departamentale cu ramificatii in tzara bazate inca pe uniforme de armata,politie,feroviare

redshow
redshow  •  14 Decembrie 2014, 14:27
Postat de rnb9 pe 14 Decembrie 2014, 13:51

Dinamo inseamna Putere si numai puternica nu e. Steaua inseamna stea si numai stralicind nu sta. Stiinta Craiova vine de la stiinta universitate dar asa e cand joaca fotbal studentii. Rapid e tare rapid dar nu la fotbalul de pe teren. ///// Deja sunt 4 caricaturi de echipe. E nevoie de echipe noi. Rosunegru Bucuresti ar fi o echipa precum Eintracht Frankfurt diferenta va fi ca rosu si negru va fi dispus in dungi orizontale ca la Flamengo in dungi orizontale, o alta echipa e Syndey Wanderers care are tot asa, ei s-au infiintat in 2012 si deja au luat cupa campionilor asiei contra echipei lu Reghe iar stadionul Arena Nationala e si el putzin modificat fatza cel din Frankfurt

Mai in gluma , mai in serios...inregistreaza-ti ideea la OSIM ...poate vine unu si ti-o fura ....

brancusi
brancusi  •  14 Decembrie 2014, 14:16
Postat de rnb9 pe 14 Decembrie 2014, 13:51

Dinamo inseamna Putere si numai puternica nu e. Steaua inseamna stea si numai stralicind nu sta. Stiinta Craiova vine de la stiinta universitate dar asa e cand joaca fotbal studentii. Rapid e tare rapid dar nu la fotbalul de pe teren. ///// Deja sunt 4 caricaturi de echipe. E nevoie de echipe noi. Rosunegru Bucuresti ar fi o echipa precum Eintracht Frankfurt diferenta va fi ca rosu si negru va fi dispus in dungi orizontale ca la Flamengo in dungi orizontale, o alta echipa e Syndey Wanderers care are tot asa, ei s-au infiintat in 2012 si deja au luat cupa campionilor asiei contra echipei lu Reghe iar stadionul Arena Nationala e si el putzin modificat fatza cel din Frankfurt

Asa este,cel din Frankfurt are colturile putin mai tesite,in rest foarte buna ideea.Si cred ca ar mai fi loc pentru combinatiile mov-verde pentru viitoarea echipa Cromatica Pitesti,sau maroniu-olive pentru Jolidon Cluj si turquoise-roz pentru Submarinul Constanta.O adevarata renastere!

tbbone
tbbone  •  14 Decembrie 2014, 14:11

muhahahahahahahahhahahahah forzza DNA cum ar fi asta, Kovesi unguroaica sa il aresteze pe Paskani unguru hahahhahaha la puscariee cu voi si falimentul la echipa sintetica a bulanngiilor de unguri

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  14 Decembrie 2014, 14:07
Postat de moshu_cu_ruc.sacul pe 14 Decembrie 2014, 13:45

În ce te privește, singura combinație (posibilă) de roșu și negru ar fi, mai degrabă,...o pùłă de neǥrù înțepenită în rozeta ta!

Dacă ești așa nerăbdător, am un sac plin de asemenea "combinații". E de ajuns să scrii moshului și, sub bradul de Crăciun, îl vei găsi pe Kunta Kinte. Garantat.

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 30
Comentează