Comentarii (300)
legendavisinie
legendavisinie  •  14 Decembrie 2014, 10:26

La meciul impotriva celor din Kiev, sustinatorii echipei FC Gazde au afisat un drapel al Rusiei. Acest fapt a demonstrat inca o data dovada mojiciei, a inculturii acelor asa-zisi suporteri. In Ucraina este razboi, Rusia a invadat acea tara si a anexat Crimeea. Se stie ca FC Gazde are origine bolsevica, daca tot voiau sa afiseze drapelul unei tari, normal era sa-l puna pe cel din Coreea de Nord.

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 10:24

Ar vrea, ar putea...

ockiu
ockiu  •  14 Decembrie 2014, 10:18

c'mon ... de intrat in atentia DNA a intrat de mult - din nefericire pentru el a ramas fara "spate", fara "protectia" din interiorul DNA ...

bandoleros
bandoleros  •  14 Decembrie 2014, 10:16

Bun inceput de duminica. Sa te tot trezesti cu asa vesti.

jim_b_brown
jim_b_brown  •  14 Decembrie 2014, 10:12
Postat de nebraska pe 14 Decembrie 2014, 10:08

Pe jiji l-au saltat din aeroport,pe asta de ce-l lasa?

Pentru ca nu se da zmeu ca nea jiji

nebraska
nebraska  •  14 Decembrie 2014, 10:08

Pe jiji l-au saltat din aeroport,pe asta de ce-l lasa?

elsopotyi
elsopotyi  •  14 Decembrie 2014, 10:07
Postat de mpanciuc pe 14 Decembrie 2014, 10:03

Praful sa se aleaga de CFR, hotilor, asa ati castigat campionate si cupe, iata ca vine nota de plata.Asta meritati dupa ce ati ajuns sa furati si echipe de liga 2 in cupa.

DIN PACATE TOTI AU FURAT, FURA SI SUNT HOTI DE 25 ANI.

porapora
porapora  •  14 Decembrie 2014, 10:07
Postat de mpanciuc pe 14 Decembrie 2014, 10:03

Praful sa se aleaga de CFR, hotilor, asa ati castigat campionate si cupe, iata ca vine nota de plata.Asta meritati dupa ce ati ajuns sa furati si echipe de liga 2 in cupa.

esti dement...daca era asa cum zici, nu faceau atata puncte in CL. sa-ti dau un exemplu - CFR a castigat la fiecare din cele 3 participari mai multe puncte decat steaua oare si acolo au furat cum zici tu?

jim_b_brown
jim_b_brown  •  14 Decembrie 2014, 10:05

: )))))))))))))) Blestemele valahului ! :))))

mpanciuc
mpanciuc  •  14 Decembrie 2014, 10:03

Praful sa se aleaga de CFR, hotilor, asa ati castigat campionate si cupe, iata ca vine nota de plata.Asta meritati dupa ce ati ajuns sa furati si echipe de liga 2 in cupa.

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Comentează