Comentarii (300)
darthplagueisthewise
darthplagueisthewise  •  14 Decembrie 2014, 10:39
Postat de darthplagueisthewise pe 14 Decembrie 2014, 10:39

cuvantul cenzurat este

cior oiu.le

darthplagueisthewise
darthplagueisthewise  •  14 Decembrie 2014, 10:39
Postat de darthplagueisthewise pe 14 Decembrie 2014, 10:37

vezi ca esti in eroare cioroiule, cefere a facut "decat" 2 infrangeri cu dinamo minsk dupa ce abia s-a calificat cu jagodina in primul tur preliminar

cuvantul cenzurat este

darthplagueisthewise
darthplagueisthewise  •  14 Decembrie 2014, 10:37
Postat de flacara.visinie pe 14 Decembrie 2014, 10:30

Cat de tampit trebuie sa fii ca sa crezi tot ce debiteaza site-ul ala? Ungaria extradeaza instant, stadionul nu il ia nimeni pentru ca intretinerea si impozitele te usca de bani. A aruncat un idiot o piatra in lac si sar toti "inteleptii" sa o caute. Articolul original, de la care se "inspira" toti cu candoare, urmarea fie sa stranga clickuri cu senzationalism ieftin, fie e o interfata a unor grupuri de interese (a se citi servicii secrete sau gasti de pradatori) care vor sa transmita un mesaj. Si pentru toti stelistii de aici, felicitari pentru parcursul exceptional din Europa League, in care Steaua a reusit calificarea din grupa mortii. CFR a facut "decat" 10

vezi ca esti in eroare cioroiule, cefere a facut "decat" 2 infrangeri cu dinamo minsk dupa ce abia s-a calificat cu jagodina in primul tur preliminar

david127
david127  •  14 Decembrie 2014, 10:36
Postat de flacara.visinie pe 14 Decembrie 2014, 10:30

Cat de tampit trebuie sa fii ca sa crezi tot ce debiteaza site-ul ala? Ungaria extradeaza instant, stadionul nu il ia nimeni pentru ca intretinerea si impozitele te usca de bani. A aruncat un idiot o piatra in lac si sar toti "inteleptii" sa o caute. Articolul original, de la care se "inspira" toti cu candoare, urmarea fie sa stranga clickuri cu senzationalism ieftin, fie e o interfata a unor grupuri de interese (a se citi servicii secrete sau gasti de pradatori) care vor sa transmita un mesaj. Si pentru toti stelistii de aici, felicitari pentru parcursul exceptional din Europa League, in care Steaua a reusit calificarea din grupa mortii. CFR a facut "decat" 10

Concluzie ,la CeFuRa e Happy !!!

valiza.epo
valiza.epo  •  14 Decembrie 2014, 10:36

Stire pentru prostirea prooostilor! De ce s-ar duce Paszkany in Ungaria?!? De ce nu s-ar duce intr-o tara care nu extradeaza?! Dar, daca prooostii vor astfel de stiri... le primesc! Si le inghit pe nemestecate. Altfel... nu ar fi prooosti!

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 10:34
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 10:24

Ar vrea, ar putea...

Condiționalul de timp cel mai folosit în redacție! :))

eucutine
eucutine  •  14 Decembrie 2014, 10:32

presedintele cu nume de parfum si-a luat mana de pe el cu mult timp in urma. ce se mai giugiuleau in trecut! ce mai contribuia pascani la campania portocalie!

flacara.visinie
flacara.visinie  •  14 Decembrie 2014, 10:30

Cat de tampit trebuie sa fii ca sa crezi tot ce debiteaza site-ul ala? Ungaria extradeaza instant, stadionul nu il ia nimeni pentru ca intretinerea si impozitele te usca de bani. A aruncat un idiot o piatra in lac si sar toti "inteleptii" sa o caute. Articolul original, de la care se "inspira" toti cu candoare, urmarea fie sa stranga clickuri cu senzationalism ieftin, fie e o interfata a unor grupuri de interese (a se citi servicii secrete sau gasti de pradatori) care vor sa transmita un mesaj. Si pentru toti stelistii de aici, felicitari pentru parcursul exceptional din Europa League, in care Steaua a reusit calificarea din grupa mortii. CFR a facut "decat" 10

lord_of_the_drinks
lord_of_the_drinks  •  14 Decembrie 2014, 10:28

Ce Fu Ra. Restul e Can-Can...

masko0
masko0  •  14 Decembrie 2014, 10:27

Afara! Afara!

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Comentează