Comentarii (300)
dilibau
dilibau  •  14 Decembrie 2014, 11:00

Pascanu' o mermelit un pic baboiu si acu sta cu frica-n san?... mai sa fie, si io care-l banuiam numai de corectitudine si moralitate... tz tz tz...

alexbarosanu
alexbarosanu  •  14 Decembrie 2014, 10:54

pai si ce daca a intrat in atentia dna scapa ca se duce in ungaria??? nu ! il aduce curand la jilava! toti care au furat sa stea la puscarie si sa li se ia propietatile si banii!

vali_dinamo
vali_dinamo  •  14 Decembrie 2014, 10:50

Daca ar fugi in Ungaria, ar fi in siguranta. Ungurii ar echipa 500 de divizii de tancuri, 7 flote aeriene, 15 portavioane si 3 Death Star pentru a-l apara de AKM-urile DNA-ului.

sakamoto
sakamoto  •  14 Decembrie 2014, 10:49

Bine de tot ca dinamu nu au datorii, sint atit de curati la acest capitol, incit vedeti paiul in ochii altora...Ciinii mor de drum lung, iar prostii de grija altora!

terminatorul3
terminatorul3  •  14 Decembrie 2014, 10:46
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 10:36

Stire pentru prostirea prooostilor! De ce s-ar duce Paszkany in Ungaria?!? De ce nu s-ar duce intr-o tara care nu extradeaza?! Dar, daca prooostii vor astfel de stiri... le primesc! Si le inghit pe nemestecate. Altfel... nu ar fi prooosti!

Nea Pintilie ai dreptate !

terminatorul3
terminatorul3  •  14 Decembrie 2014, 10:45
Postat de anticircotas pe 14 Decembrie 2014, 10:41

Chiar daca este un articol preluat din alta publicatie, un minim respect pentru cititor ar fi insemnat ca aceasta stire sa fie verificata. Paszkany nu are cum sa vanda stadionul, deoarece nu este proprietarul lui, arena fiind CONCESIONATA. Sigur, e posibil ca dreptul la concesiune sa fie transmis altcuiva, dar ma indoiesc ca se va baga cineva la asta, tinand cont ca impozitul anual pe stadion este in jur de 4 (patru) milioane de lei. Altfel, un nou articol dornic sa inflameze, nu sa informeze...

TERENUL este concesionat , nu arena !!!

anticircotas
anticircotas  •  14 Decembrie 2014, 10:41

Chiar daca este un articol preluat din alta publicatie, un minim respect pentru cititor ar fi insemnat ca aceasta stire sa fie verificata. Paszkany nu are cum sa vanda stadionul, deoarece nu este proprietarul lui, arena fiind CONCESIONATA. Sigur, e posibil ca dreptul la concesiune sa fie transmis altcuiva, dar ma indoiesc ca se va baga cineva la asta, tinand cont ca impozitul anual pe stadion este in jur de 4 (patru) milioane de lei. Altfel, un nou articol dornic sa inflameze, nu sa informeze...

david127
david127  •  14 Decembrie 2014, 10:40
Postat de flacara.visinie pe 14 Decembrie 2014, 10:30

Cat de tampit trebuie sa fii ca sa crezi tot ce debiteaza site-ul ala? Ungaria extradeaza instant, stadionul nu il ia nimeni pentru ca intretinerea si impozitele te usca de bani. A aruncat un idiot o piatra in lac si sar toti "inteleptii" sa o caute. Articolul original, de la care se "inspira" toti cu candoare, urmarea fie sa stranga clickuri cu senzationalism ieftin, fie e o interfata a unor grupuri de interese (a se citi servicii secrete sau gasti de pradatori) care vor sa transmita un mesaj. Si pentru toti stelistii de aici, felicitari pentru parcursul exceptional din Europa League, in care Steaua a reusit calificarea din grupa mortii. CFR a facut "decat" 10

Apropo ,in acest an CeFuRa nu a reusit sa intre in grupe dupa doua infrangeri rusinoase ! Si mai ai tupeu sa comentezi despre alte echipe !

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 10:39
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 10:36

Stire pentru prostirea prooostilor! De ce s-ar duce Paszkany in Ungaria?!? De ce nu s-ar duce intr-o tara care nu extradeaza?! Dar, daca prooostii vor astfel de stiri... le primesc! Si le inghit pe nemestecate. Altfel... nu ar fi prooosti!

:))

eucutine
eucutine  •  14 Decembrie 2014, 10:39
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 10:36

Stire pentru prostirea prooostilor! De ce s-ar duce Paszkany in Ungaria?!? De ce nu s-ar duce intr-o tara care nu extradeaza?! Dar, daca prooostii vor astfel de stiri... le primesc! Si le inghit pe nemestecate. Altfel... nu ar fi prooosti!

da, Mongolia extradeaza?! si daca ar face-o, nici dracu' nu ar sti de el in tinuturile alea intinse si sterpe, pe care, in trecut, stra-stra-stra-stra-stra-stramosii lui hoinareau.

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Comentează