Comentarii (300)
1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 15:02
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 14:56

Cred că se joacă tur-retur, la asta s-a referit, dublă manșă.

Metre, m-a spart roacherul ala de la " Vocea Romaniei"!!

irishjoe
irishjoe  •  14 Decembrie 2014, 15:01

ce trage arbitru cu jiuventus au inceput cu arnajamentele iar!

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:00
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 14:41

Suntem finalisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mah,oricum,asta e mai importanta ca Marbella Cup aia.....nu cu mult,dar e........ Oricum,sanse au,daca raman Pandurii,Viitorul,Iasiul si ei.....numai sa nu pice cu Iasul.... Daca au ghinion si Steaua si Astra iau in serios meciurile........

Mă, nu fi rău, noi am câștigat ceva, voi faceți act de prezență. Toți se bucură când se trage la sorți în Europa. Sunteți luzerii mereu participanți!:))

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 14:56
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 14:33

Ai vazut declaratia aia a lui V. Lazar? "Sunt foarte bucuros că am reuşit să ne calificăm, dacă trecem cu bine de cele două meciuri din semifinale suntem în finală." :))))))))))))))))

Cred că se joacă tur-retur, la asta s-a referit, dublă manșă.

ardeleanu132
ardeleanu132  •  14 Decembrie 2014, 14:55
Postat de cosminracila pe 14 Decembrie 2014, 14:50

sa-l bage in aceeasi celula cu Gabi Muresan iar varul meu stelist din Gherla sa-l viziteze zilnic!Oriunde ar fugi, nu poate scapa de pacatele trecutului, vin dupa el sa-l caute oriunde s-ar ascunde!Ria, ria puscaria.....

Un alt securist care le stie pe toate. Pacatele trecutului? Fotbalistic a luat o echipa de liga 3 si a facut-o campioana si in grupele Ligii Campionilor! Cine a mai facut asta in ultimii 20 de ani? Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

ardeleanu132
ardeleanu132  •  14 Decembrie 2014, 14:53
Postat de tbbone pe 14 Decembrie 2014, 14:11

muhahahahahahahahhahahahah forzza DNA cum ar fi asta, Kovesi unguroaica sa il aresteze pe Paskani unguru hahahhahaha la puscariee cu voi si falimentul la echipa sintetica a bulanngiilor de unguri

Kovesi unguroaica? La cat de stupid esti nici nu stii care sunt conditiile pentru a fi procuror in Romania. Si Paskany a facut f. mult pentru fotbalul romanesc... Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

cosminracila
cosminracila  •  14 Decembrie 2014, 14:50

sa-l bage in aceeasi celula cu Gabi Muresan iar varul meu stelist din Gherla sa-l viziteze zilnic!Oriunde ar fugi, nu poate scapa de pacatele trecutului, vin dupa el sa-l caute oriunde s-ar ascunde!Ria, ria puscaria.....

faxx
faxx  •  14 Decembrie 2014, 14:45

Il vrei la FC Gigistar Pipera 2003?

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 14:44
Postat de irishjoe pe 14 Decembrie 2014, 14:39

ce are in comun cfr cluj cu paszkany la ora actuala ? patron nu mai e , vine altul ca nu se desfiinteaza , mai repede dispare fc Gazda maine are termenul e 15 decembrie armata infiinteaza echipa cu palmares,sigla,culori!

Nu mai e Pasknay la Cluj,cum nu mai e nici jijnho la Steaua....ca oficial chiar nu e.... Si-n loc sa te doara de 15 decembrie,mai bine te-ai gandi la 17...............

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 14:41
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 14:33

Ai vazut declaratia aia a lui V. Lazar? "Sunt foarte bucuros că am reuşit să ne calificăm, dacă trecem cu bine de cele două meciuri din semifinale suntem în finală." :))))))))))))))))

Suntem finalisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mah,oricum,asta e mai importanta ca Marbella Cup aia.....nu cu mult,dar e........ Oricum,sanse au,daca raman Pandurii,Viitorul,Iasiul si ei.....numai sa nu pice cu Iasul.... Daca au ghinion si Steaua si Astra iau in serios meciurile........

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • •••
  • 30
Comentează