Comentarii (300)
ardeleanu132
ardeleanu132  •  14 Decembrie 2014, 15:23
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:17

In ce a investit Paszkany,ia zi sincer....cel mai mult si mai mult.......

Cel mai mult a investit in jucatori, si apoi in infrastructura. Adu-ti aminte (daca esti iubitor de fotbal estte imposibil sa nu stii) ca toti fotbalistii buni (romani) erau adusi la Steaua imediat de verii Becali. Si atunci ca sa bata acest monopol, CFR s-a orientat spre piata din afara. Asa au reusit sa faca o echipa competitiva, cel putin pe plan intern. Pe cand Steaua s-a bazat pe conceptia: investim putin ca oricum castigam tot! Si de aceea ciobanul nu investeste nici acum in jucatori tineri, de viitor. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:22
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:17

In ce a investit Paszkany,ia zi sincer....cel mai mult si mai mult.......

Te-a mâncat în cur!?:((

sase_neti
sase_neti  •  14 Decembrie 2014, 15:21
Postat de ardeleanu132 pe 14 Decembrie 2014, 15:16

Hahahaha. Sa compari din acest punct de vedere Steaua si CFR (sprijin politic) pana si Mustata rade de tine. Putina decenta totusi. Normal ca Steaua a pierdut titluri in favoarea CFR-ului, la cat a investit Paskany era normal sa se intample asa ceva. Cu argumente, nu injuraturi daca se poate. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

in ce a investit bozgoroiulbor@t ? in kovaci, hotugan si balaj ? :)))))))) fugebozgoroiul inbozgoria :)))))) s-a kct pe el deja :)))) daca ofutipemata atuci futeobine daca nu aduo sa ofutemnoi pe bozgoroaica :)))))

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  14 Decembrie 2014, 15:21
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:17

In ce a investit Paszkany,ia zi sincer....cel mai mult si mai mult.......

://emahategan.blogspot.ro/2011/05/adevarul-nu-trebuie-sugrumat-si-ascuns3.html ://www.turdanews.net/articole/investigaie/10712-securistul-care-a-inmanat-qarmele-moriiq-triete-pe-o-strad-din-centrul-turzii.html In ambele articole este mentionat securistul tortionar plutonierul Pintilie Alexandru lucrator de securitate in Turda. Cu se ocupa ALPIN AL exandru PIN tilie.

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:19
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 15:07

In principiu nici eu, dar... s://www.youtube.com/watch?v=bJggY3ePEG8 s://www.youtube.com/watch?v=f54rCLm2PmM s://www.youtube.com/watch?v=7duNVQimXOQ

s://www.youtube.com/watch?v=Lmns24yM-8o

ardeleanu132
ardeleanu132  •  14 Decembrie 2014, 15:19
Postat de cosminracila pe 14 Decembrie 2014, 15:06

daca Steaua si Dinamo au fost ajutate de regimul comunist,Partidul le-a facut campioane si pe CFR si Urziceni, smulgand in mod injust 3 titluri lui Steaua si Dinamo!Interesant ca perioada de maxima ascensiune a partidului coincide cu perioada cea mai buna a franarilor!De la anul dispareti din liga intai, ne vom bate la titlu doar cu Dinamo,Gaz Metan si Vointa Sibiu!

Cine a mai luat un club din Liga 3 si l-a facut campion in Romania in ultimii 25 de ani? iti spun eu: NIMENI. Si de aceea, din punct de vedere sportiv, merita Paskany tot respectul romanilor. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

zarqa
zarqa  •  14 Decembrie 2014, 15:18
Postat de cosminracila pe 14 Decembrie 2014, 15:06

daca Steaua si Dinamo au fost ajutate de regimul comunist,Partidul le-a facut campioane si pe CFR si Urziceni, smulgand in mod injust 3 titluri lui Steaua si Dinamo!Interesant ca perioada de maxima ascensiune a partidului coincide cu perioada cea mai buna a franarilor!De la anul dispareti din liga intai, ne vom bate la titlu doar cu Dinamo,Gaz Metan si Vointa Sibiu!

Un campionat slab, precum cel din Romania, nu poate avea o echipa competitiva in Europa. Daca Steaua iese campioana (de "N" ori) intr-o intrecere cu Sageata,Chiajna,Dinamo Buc, Voluntari sau Damila Maciuca nu ar putea sa mai treaca nici de ecipe din Albania,Malta sau Luxemburg. Asa ca ... de ce trebuie sa ne mai bucuram cand "echipa noastra" ia titlul ?? Cu cine s-a intercut ?

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:17
Postat de ardeleanu132 pe 14 Decembrie 2014, 15:16

Hahahaha. Sa compari din acest punct de vedere Steaua si CFR (sprijin politic) pana si Mustata rade de tine. Putina decenta totusi. Normal ca Steaua a pierdut titluri in favoarea CFR-ului, la cat a investit Paskany era normal sa se intample asa ceva. Cu argumente, nu injuraturi daca se poate. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

In ce a investit Paszkany,ia zi sincer....cel mai mult si mai mult.......

ardeleanu132
ardeleanu132  •  14 Decembrie 2014, 15:16
Postat de cosminracila pe 14 Decembrie 2014, 15:06

daca Steaua si Dinamo au fost ajutate de regimul comunist,Partidul le-a facut campioane si pe CFR si Urziceni, smulgand in mod injust 3 titluri lui Steaua si Dinamo!Interesant ca perioada de maxima ascensiune a partidului coincide cu perioada cea mai buna a franarilor!De la anul dispareti din liga intai, ne vom bate la titlu doar cu Dinamo,Gaz Metan si Vointa Sibiu!

Hahahaha. Sa compari din acest punct de vedere Steaua si CFR (sprijin politic) pana si Mustata rade de tine. Putina decenta totusi. Normal ca Steaua a pierdut titluri in favoarea CFR-ului, la cat a investit Paskany era normal sa se intample asa ceva. Cu argumente, nu injuraturi daca se poate. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:15
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:12

” Toți se bucură când se trage la sorți în Europa. Sunteți luzerii mereu participanți ” Ce am zis eu altceva decât că important este să participi.:))

:P

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 30
Comentează