Comentarii (300)
samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:38
Postat de moshu_cu_ruc.sacul pe 14 Decembrie 2014, 15:33

Da, da. Să-i dăm în gât ! ... [Postat de valah1986campionii.europei pe 20 Octombrie 2014, 02:24 In Ro am dus-o bine cand am fost in sistem mare mahar. :))))))))))))))))))))) Plase de bani pile relatii BĂRBAȚI carciumi distractie.]

La astea le schimbi coardele, alea pă lanț sunt veșnice. Ca valaha! Cică scula e tare cât e tare, piszda-i piszdă până moare, n-o astupă decât pământul! :))

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:37
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:31

Bah,hai sa-ti dau partial dreptate,cu toate ca eu zic ca a investit mai mult in alta patre,dar asta tine de opinie.... Iar daca nici Gignho n-a investit in jucatori.....tineri,romani,inseamna ca nu stii ce vorbesti...... Gandeste te de la Steaua au plecat:Tatarusanu,Gardos,Chiriches,Rusescu,toti pana-n 25 de ani,adusi de becali p[e bani multi pentru Romania..... Plus Chipciu,Stanciu,Gabi Iancu.......plus ratarile Gabi Matei(800.000)-Mihai Costea91.4 mil)......plus altii nu chiar asa tineri,insa astia toti adusi pana-n 21 de ani.........

UN 9 in plus la Costea acolo...))))))) Si tine minte,de vreo 2-3 ani,toti cei mai buni jucatori din Romania(mius Matel si Anton in opinia mea) evolueaza la Steaua,si nu o fac gratis si nici liberi de contract n-au venit!!!!!!!!!

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 15:37
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:32

Li se lasă motoarele pe la 500.000?

Ete na metre, daca le dai ce le trebuie tin o vesnicie;) Si daca nu faci asta si le chinui tin si mai mult, circula si acum prin Maghreb unele cu milioane la bord si cu cate o segmentare la inimioara din cand in cand, asa le plac lor, baietii sa fie rai:))

duta_dd
duta_dd  •  14 Decembrie 2014, 15:37

CuFuReu' e o echipa inventat pentru delapidari, frauda si spalare de bani - dar acum sper sa se intoarca de unde a venit: LA GARA!

dinamo_rusinea_europei
dinamo_rusinea_europei  •  14 Decembrie 2014, 15:36

Adio Cfr - blatista Romaniei, aka The Blatistii

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:35
Postat de cosminracila pe 14 Decembrie 2014, 15:33

Felguruias:M-am saturat sa astept banii acestui nomad provenit din stepele Asiei.Abia astept sa plec la un club profesionist civilizat unde se doreste performanta.Iau in calcul ofertele de la Steaua, Dinamo si Petrolul....

Daca o ia pe aia de la Dinamo......:) Iar Petrolul au portar bun./.......

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:33
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:32

Li se lasă motoarele pe la 500.000?

Daca-i schimbi transmisia regulat,nici o problema.....unde mai pui ca la astea noi"pe lant" nici nu trebuie....:P

cosminracila
cosminracila  •  14 Decembrie 2014, 15:33

Felguruias:M-am saturat sa astept banii acestui nomad provenit din stepele Asiei.Abia astept sa plec la un club profesionist civilizat unde se doreste performanta.Iau in calcul ofertele de la Steaua, Dinamo si Petrolul....

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:33
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:29

mă refeream la băieții de bine, le-ai dat apă la moară:))

Am inteles ce ai vrut sa zici,ti-am explicat doar de ce nu m-am putut abtine.....:) Si stii si tu,nu e bine sa te abtii de la nimic...:))))))

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  14 Decembrie 2014, 15:33
Postat de valah1986campionii.europei pe 14 Decembrie 2014, 15:30

Daca tatal tau a scos de la securitate dosarul lui BiancoRossi din arhiva, de ce nu il postezi pe tot odata? Vrei sa faci un serial cu multe episoade?

Da, da. Să-i dăm în gât ! ... [Postat de valah1986campionii.europei pe 20 Octombrie 2014, 02:24 In Ro am dus-o bine cand am fost in sistem mare mahar. :))))))))))))))))))))) Plase de bani pile relatii BĂRBAȚI carciumi distractie.]

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 30
Comentează