Comentarii (300)
samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:32
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 15:30

Corect, trebuie sa recunosc faptul ca si mie imi plac astea deja rodate:))

Li se lasă motoarele pe la 500.000?

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:31
Postat de ardeleanu132 pe 14 Decembrie 2014, 15:23

Cel mai mult a investit in jucatori, si apoi in infrastructura. Adu-ti aminte (daca esti iubitor de fotbal estte imposibil sa nu stii) ca toti fotbalistii buni (romani) erau adusi la Steaua imediat de verii Becali. Si atunci ca sa bata acest monopol, CFR s-a orientat spre piata din afara. Asa au reusit sa faca o echipa competitiva, cel putin pe plan intern. Pe cand Steaua s-a bazat pe conceptia: investim putin ca oricum castigam tot! Si de aceea ciobanul nu investeste nici acum in jucatori tineri, de viitor. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

Bah,hai sa-ti dau partial dreptate,cu toate ca eu zic ca a investit mai mult in alta patre,dar asta tine de opinie.... Iar daca nici Gignho n-a investit in jucatori.....tineri,romani,inseamna ca nu stii ce vorbesti...... Gandeste te de la Steaua au plecat:Tatarusanu,Gardos,Chiriches,Rusescu,toti pana-n 25 de ani,adusi de becali p[e bani multi pentru Romania..... Plus Chipciu,Stanciu,Gabi Iancu.......plus ratarile Gabi Matei(800.000)-Mihai Costea91.4 mil)......plus altii nu chiar asa tineri,insa astia toti adusi pana-n 21 de ani.........

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  14 Decembrie 2014, 15:30
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:31

Avocatul a intrat in barou prin escrocherie . In plus e si psihopat . I-am spus ca Dinamo e un club extrem de sarac si el ? batman..batman ..))) !!

Daca tatal tau a scos de la securitate dosarul lui BiancoRossi din arhiva, de ce nu il postezi pe tot odata? Vrei sa faci un serial cu multe episoade?

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 15:30
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:26

Bah,nuh.....da mor cand aud ca CFR e cea mai cinstita dintre toate si cea mai nepatata si pura si virgina!!!!!!!!!

Corect, trebuie sa recunosc faptul ca si mie imi plac astea deja rodate:))

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:29
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:26

Bah,nuh.....da mor cand aud ca CFR e cea mai cinstita dintre toate si cea mai nepatata si pura si virgina!!!!!!!!!

mă refeream la băieții de bine, le-ai dat apă la moară:))

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  14 Decembrie 2014, 15:28
Postat de dinamo_rusinea_europei pe 14 Decembrie 2014, 15:24

ma bucur

Iar te...bu(ċùr)i? Să-nțeleg că nu ești singur (spune-i lui Maricel să nu mai stea ascuns după ușă).

cosminracila
cosminracila  •  14 Decembrie 2014, 15:26
Postat de ardeleanu132 pe 14 Decembrie 2014, 15:19

Cine a mai luat un club din Liga 3 si l-a facut campion in Romania in ultimii 25 de ani? iti spun eu: NIMENI. Si de aceea, din punct de vedere sportiv, merita Paskany tot respectul romanilor. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

Arpi e mai puscariabil decat toti cei care au intrat pana acum.Totul e o hestiune de timp si cand o sa intre o sa ia cat prea fericitul Marean Iancu fratele colorat a lui Marean Vanghelie.12 ani pentru CFR, 6 ani pentru prafuri, 6 pt afaceri cu pamanturi, 12 ani +3 ani cumulari egal 15 ani cu executare.

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:26
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:22

Te-a mâncat în cur!?:((

Bah,nuh.....da mor cand aud ca CFR e cea mai cinstita dintre toate si cea mai nepatata si pura si virgina!!!!!!!!!

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  14 Decembrie 2014, 15:25
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:17

In ce a investit Paszkany,ia zi sincer....cel mai mult si mai mult.......

De ce vrea sa fuga in Ungaria. Sa dam un search pe net: Paszkany agent al Ungariei : ://secretelesistemului.blogspot.ro/2012/05/bogatul-om-de-afaceri-ungurarpad.html BOGATUL OM DE AFACERI UNGUR,ARPAD PASKANY,ESTE AGENT AL AVO (SERVICIILE SECRETE UNGARE) PUTERNIC SUSTINUT DE GUVERNUL DE LA BUDAPESTA !!

dinamo_rusinea_europei
dinamo_rusinea_europei  •  14 Decembrie 2014, 15:24

ma bucur

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 30
Comentează