Comentarii (300)
qwerty007
qwerty007  •  14 Decembrie 2014, 15:49
Postat de valah1986campionii.europei pe 14 Decembrie 2014, 15:45

Ciroza scrie pe tine. Ai prins glas dupa victoria la penaltiuri cu satelitul din Cluj. Dupa apocalipticul 6-1in loc de latrat miorlai ca o pisica chioara de un ochi.

'pisica chioara de un ochi' Haha,pai daca era chioara de 2 ochi,era oarba !!!!

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:47
Postat de valah1986campionii.europei pe 14 Decembrie 2014, 15:45

Ciroza scrie pe tine. Ai prins glas dupa victoria la penaltiuri cu satelitul din Cluj. Dupa apocalipticul 6-1in loc de latrat miorlai ca o pisica chioara de un ochi.

De ceva tot trebuie sa moara omul daca e....mai bine de placere decat de abstinenta.......:P Iar ciroza aia nu apare asa usor de la vin si bere.....

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 15:47
Postat de valah1986campionii.europei pe 14 Decembrie 2014, 15:42

Maghreb Magheru Maghiaru! Cred ca si Moflea are origini din Asia, nu departe de neamurile lui Paszkany, se intindea tara unde traiau khazarii. Khazarii si maghiari sunt veri primari. Numele 'hazar' pare a fi legat de o formă a unui verb turcic care înseamnă a umbla (gezer în turca modernă). Si a umblat khazarul Getax pana a injuns la Seattle.

Bine ca mi-ai adus aminte sa ma uit la Noe diseara pe canalul de filme amerloc, cu toate ca joaca Steaua:))

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  14 Decembrie 2014, 15:45
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:43

Chiar îmi place. mă duc să-mi iau o sticlă de vin. Piua 30 de minute! Am beciul mare. :))

Ciroza scrie pe tine. Ai prins glas dupa victoria la penaltiuri cu satelitul din Cluj. Dupa apocalipticul 6-1in loc de latrat miorlai ca o pisica chioara de un ochi.

brancusi
brancusi  •  14 Decembrie 2014, 15:45
Postat de ardeleanu132 pe 14 Decembrie 2014, 15:13

Mijloace? Despre ce mijloace vorbesti? Deocamdata Steaua are 3 oficiali la puscarie, ca si ultimii oameni. Pe cand Paskany nu are nicio condamnare, nici macar cu suspendare. Hai cu argumente nu cu injuraturi si alte becalisme. Daca FC Gazde = Steaua atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.

Se vede treaba ca esti setat",arata-mi macar un singur comentariu in care am injurat pe cineva,desi evident ca ar fi meritat-o destui,numai ca jucam in ligi diferite...Nu ma impac insa cu escamotarile grosolane ale adevarului si tiradele de spalare pe creier ale unor colportori.

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 15:43
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 15:40

Mah,macar recunoaste ca s-a mai animat atmosfera...:))

Chiar îmi place. mă duc să-mi iau o sticlă de vin. Piua 30 de minute! Am beciul mare. :))

spinoza
spinoza  •  14 Decembrie 2014, 15:43

Ce prostie de articol! Pai Ungaria nu-i in UE, n-are acorduri de extradare cu noi. Daca fugea in Somalia mai ziceam!

valah1986campionii.europei
valah1986campionii.europei  •  14 Decembrie 2014, 15:42
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 15:37

Ete na metre, daca le dai ce le trebuie tin o vesnicie;) Si daca nu faci asta si le chinui tin si mai mult, circula si acum prin Maghreb unele cu milioane la bord si cu cate o segmentare la inimioara din cand in cand, asa le plac lor, baietii sa fie rai:))

Maghreb Magheru Maghiaru! Cred ca si Moflea are origini din Asia, nu departe de neamurile lui Paszkany, se intindea tara unde traiau khazarii. Khazarii si maghiari sunt veri primari. Numele 'hazar' pare a fi legat de o formă a unui verb turcic care înseamnă a umbla (gezer în turca modernă). Si a umblat khazarul Getax pana a injuns la Seattle.

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 15:40
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 15:38

La astea le schimbi coardele, alea pă lanț sunt veșnice. Ca valaha! Cică scula e tare cât e tare, piszda-i piszdă până moare, n-o astupă decât pământul! :))

Mah,macar recunoaste ca s-a mai animat atmosfera...:))

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 15:40
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 15:37

Ete na metre, daca le dai ce le trebuie tin o vesnicie;) Si daca nu faci asta si le chinui tin si mai mult, circula si acum prin Maghreb unele cu milioane la bord si cu cate o segmentare la inimioara din cand in cand, asa le plac lor, baietii sa fie rai:))

Da. Rai da buni.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 30
Comentează