Comentarii (24)
 •  20 Aprilie 2010, 12:04

felicitari GALERIEI steaua si dinamo nu au potentialul Craiovei ,echipa de perspectiva de ne-arferi Dumnezeu de accidentari si de 3-4 antrenori pe sezon ;la Severin echipa are liniste si acest factor conteaza in evolutii ;un Silviu Lung jr. la tineret o sa se uite caci, Razvan intinereste lotul cu Coman ... HAI CRAIOVA echipa unei NOI iubiri

•  19 Aprilie 2010, 23:22

Naspa. Bulan rau au avut astia cu prazu.

•  19 Aprilie 2010, 23:18

Na frate ... s-a umflat prazu. Chiar acu cand nu trebuia.

geob_71
geob_71  •  19 Aprilie 2010, 22:54
Postat de pe 19 Aprilie 2010, 20:36

Pacat, mai bine sa fim curati, in oricare divizie, decat in halul asta. Cei de la Vaslui erau calmi ca la iesirea de la teatru. Ne mai si laudam ca noi suntem Craiova, noi suntem imaculati. Suntem doar o echipa de pluton care aranjeaza meciuri ca in Italia. Am si plecat in a doua repriza dupa gol, nu mai era nimic de vazut.

vorbeste in numele vasluiului tau nu in numele craiovei

geob_71
geob_71  •  19 Aprilie 2010, 22:51
Postat de pe 19 Aprilie 2010, 22:46

si noi am dominat multe meciuri am avut o gramada de ocazii si am pierdut de cateva ori prin min 90. asta e fotbalu :) bv Wotte , prefer sa avem o ocazie pe meci si sa batem

Postat de pe 19 Aprilie 2010, 22:30

Voi cei care comentati jocul Craiovei macar ati vazut meciul... s-au bagat cu fundul in poarta tot meciul...curios cum de nu sunt antrenati de Cartu... Vasluiul a jucat mai meru cu fundasii la centrul terenului... Cat despre gol au avut si ei o faza pe contraatac... uitati-va la faze, la numarul de cornere si vedeti ca Vasluiul a dominat jocul total...

si generatia de aur juca cu fundu in poarta si tot generatie de aur este. vasluiul ce a facut campionatul trecut la craiova. nu tot asa a castigat. oricum n-aveti fata de campioni moldovenilor.

geob_71
geob_71  •  19 Aprilie 2010, 22:46

ha ha ha ha. pe ce lume traiesti moldovene? crezi tu ca dadeau moldovenii tai meciul cand isi faceau visuri la campionat. s-a vazunt insa ca ar trebui sa zica mersi daca scapa de retrogradare. asta are fata de campioana??? :-))

•  19 Aprilie 2010, 22:46