Comentarii (16)
mosvasile
mosvasile  •  13 Decembrie 2017, 19:03

Pai are 2 goluri marcate, iar la cate minute a jucat,se poate compara cu alte "vedete"!Mai ales ca echipe ca Timisoara,Botosani si Craiova nu au fost deloc prietenoase,asa cum sunt cu FCSB-si l-au facut mare pe Gnohere!

2006160702733976
Alecs Pop  •  13 Decembrie 2017, 18:37

Meciul cu Gaz Metan Mediaș, încheiat cu victoria lui Dinamo cu 3-0 și în care Bokila a marcat două goluri mă gândesc că nu se pune. Înainte să scrieți informații eronate documentați-vă că vă faceți de rușine.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  13 Decembrie 2017, 16:26
Postat de mosvasile pe 13 Decembrie 2017, 14:14

Pe postul de pivot,se descurca destul de bine,mai ales ca nici nu prea a jucat!Va fi inlocuitorul lui Nemec si sper sa "puna"mingi pentru Rivaldinho!

Ce pivot, ce sa se descurce...omul in jumate de repriza.nu a atins mingea la un meci cu Voluntari. Cand il loveste mingea, sare din el ca din coltul mesei. Nici nu-si are rost discutia. Am mai multe sansa sa ajung eu fotbalist decat congolezul asta. Cel mai prost jucator din istoria lui Dinamo.

mosvasile
mosvasile  •  13 Decembrie 2017, 14:14

dinamo_fan
dinamo_fan  •  13 Decembrie 2017, 12:25
Postat de Cristian Gherasim pe 13 Decembrie 2017, 10:37

Ai logica beton daca compari Dinamo cu Steaua.Steaua joaca in primavara E.L.Dinamo eliminata in primul tur.Steaua e pe doi in Liga 1,Dinamo pe 7 la 10 puncte diferenta.Cum ai compara Audi cu Matiz.La unii logica se rezuma in a jigni pe altii

daca steaua juca turul 2-3 cu Bilbao tot acasa statea. nu-ti fa iluzii ca sunteti cine stie ce echipa ca in 2 ani de zile v-au umilit niste elvetieni ultimii de prima liga sau de liga secunda iar cand prindeti cate o echipa mai de Doamne ajuta..va da 5.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  13 Decembrie 2017, 12:23

un articol foarte bun, felicitari ! o adevarata raritate pe gsp insa foarte util ca sa intelegem colapsul fotbalului romanesc. astia sunt jucatorii pe care ii aducem in liga 1...ultimele petarde care dau un gol pe an si ala daca au noroc: Bokila , Benjamin Kuku, Nikolici, Bianconi, Ciaccheri samd. De exemplu Moldoveanu la Dinamo de ce nu putea juca ultimle 25 de minute si a trebuit sa intre Bokila care efectiv nu a atins mingea ??? bai, aveti un noroc colosal ca prostia nu doare. asta e cea mai mare minune a lumii, cea mai mare realizare a divinitatii. faptul ca prostia nu doare.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  13 Decembrie 2017, 10:54
Postat de Alexandr Piftorideadco pe 13 Decembrie 2017, 09:40

asta este o mizerie de articol si are drept scop discreditarea lui bokila , marcator a doua goluri pentru dinamo

Corect! Nu-i usor sa marci doua goluri cand joci la o echipa cu pretentii. Cu pretentii la locul 6, daca o vrea bunul Dumnezeu...

166519390404871
Cristian Gherasim  •  13 Decembrie 2017, 10:37

nxss
nxss  •  13 Decembrie 2017, 10:07
Postat de cristy82 pe 13 Decembrie 2017, 09:36

cu voi trag: Botosani, Astra, Viitorul, deci nu ar fi cazul sa va plangeti :)))

FCSB 1 pct in 2 meciuri cu Astra; cu Viitorul 0 pct. Cu Botosani asta le e valoarea. Daca Dinamo intra in playoff Doamne fereste, una din alea 3 o sa stea pe afara. Deci ai facut logica praf si ai tras-o pe nas. Si dinamo a avut o zi mai proasta cu FCSB, sau si ala a fost blat?