Alte știri din fotbal
Conferință inedită a lui Bogdan Andone! Cu sala plină de copii, a vorbit despre obiectivele echipei: „Suntem singurii”
0
Titularizat în premieră în play-off, Alexandru Roșca dezvăluie: „Nu mai suportăm”
0
Zeljko Kopic a explicat de ce l-a lăsat pe Eddy Gnahore pe bancă
0
Ionel Dănciulescu a lăudat doi fotbaliști dinamoviști
0
Știri din fotbal internațional
Eroul celor de la Mallorca și-a explicat lacrimile: „Știu că sunt un tip urât și dur, dar sunt om”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby la vârful La Liga
0
Cum explică Alvaro Arbeloa eșecul usturător al lui Real Madrid: „Asta mă doare cel mai tare”
1
Bayer Leverkusen - Wolfsburg, festival cu 9 goluri în Bundesliga
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Lucrările la Centura Comarnic se apropie de final. Autoritățile spun că în ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
un articol foarte bun, felicitari ! o adevarata raritate pe gsp insa foarte util ca sa intelegem colapsul fotbalului romanesc. astia sunt jucatorii pe care ii aducem in liga 1...ultimele petarde care dau un gol pe an si ala daca au noroc: Bokila , Benjamin Kuku, Nikolici, Bianconi, Ciaccheri samd. De exemplu Moldoveanu la Dinamo de ce nu putea juca ultimle 25 de minute si a trebuit sa intre Bokila care efectiv nu a atins mingea ??? bai, aveti un noroc colosal ca prostia nu doare. asta e cea mai mare minune a lumii, cea mai mare realizare a divinitatii. faptul ca prostia nu doare.
Daca voua va place Dinamo actual,n-aveti decat.Va place ca de vreo 10 ani nu ne mai batem la campionat nu mai zic sa-l castigam.Va place ca tot de atat timp nu mai ajungem in grupele europene( sa nu mai zicem de primavara) unde FCSB ajunge in fiecare an.Ca arbitraje suntem clar avantajati si noi si Astra ,Viitorul si Botosani dimpotriva.Deci sa nu aberam ca nu ne face bine.Viitorul ne-a luat 6 puncte din 6 facand instructie cu noi.Botosani 4 din 6 si daca moldovenii nu jucau in 10 o repriza ne luau si ei 6 din 6.Cam de asta sunt eu trist.
Pai are 2 goluri marcate, iar la cate minute a jucat,se poate compara cu alte "vedete"!Mai ales ca echipe ca Timisoara,Botosani si Craiova nu au fost deloc prietenoase,asa cum sunt cu FCSB-si l-au facut mare pe Gnohere!
Meciul cu Gaz Metan Mediaș, încheiat cu victoria lui Dinamo cu 3-0 și în care Bokila a marcat două goluri mă gândesc că nu se pune. Înainte să scrieți informații eronate documentați-vă că vă faceți de rușine.
Ce pivot, ce sa se descurce...omul in jumate de repriza.nu a atins mingea la un meci cu Voluntari. Cand il loveste mingea, sare din el ca din coltul mesei. Nici nu-si are rost discutia. Am mai multe sansa sa ajung eu fotbalist decat congolezul asta. Cel mai prost jucator din istoria lui Dinamo.
Pe postul de pivot,se descurca destul de bine,mai ales ca nici nu prea a jucat!Va fi inlocuitorul lui Nemec si sper sa "puna"mingi pentru Rivaldinho!
daca steaua juca turul 2-3 cu Bilbao tot acasa statea. nu-ti fa iluzii ca sunteti cine stie ce echipa ca in 2 ani de zile v-au umilit niste elvetieni ultimii de prima liga sau de liga secunda iar cand prindeti cate o echipa mai de Doamne ajuta..va da 5.
Corect! Nu-i usor sa marci doua goluri cand joci la o echipa cu pretentii. Cu pretentii la locul 6, daca o vrea bunul Dumnezeu...
Ai logica beton daca compari Dinamo cu Steaua.Steaua joaca in primavara E.L.Dinamo eliminata in primul tur.Steaua e pe doi in Liga 1,Dinamo pe 7 la 10 puncte diferenta.Cum ai compara Audi cu Matiz.La unii logica se rezuma in a jigni pe altii
FCSB 1 pct in 2 meciuri cu Astra; cu Viitorul 0 pct. Cu Botosani asta le e valoarea. Daca Dinamo intra in playoff Doamne fereste, una din alea 3 o sa stea pe afara. Deci ai facut logica praf si ai tras-o pe nas. Si dinamo a avut o zi mai proasta cu FCSB, sau si ala a fost blat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.