Comentarii (6)
razar99
razar99  •  24 Noiembrie 2020, 08:47
Postat de Raul Bota pe 24 Noiembrie 2020, 06:12

Nu Radoi a fost problema. Problema a fost ca aseara a fost primul meci pe bune dupa multe etape de mimat fotbalul si cum jucatorii fcsb -ului nu erau obisnuiti cu asa ceva s-au accidentat. Simplu.

Tu la ce meci te-ai uitat? I-A CROSETAT pustiu ala pe gazarii tai cum a vrut.. Si de dominat... Dc era 4-1 la pauza nu se mai comenta nimic pe aici. A castigat echipa net superioara si punct.

albalbastru72
albalbastru72  •  24 Noiembrie 2020, 13:05

Asta e clar.Nu se poate spune mai bine de atit.

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  24 Noiembrie 2020, 08:27

Slujbașul lui Becali nu îi este rușine să zică că e o victorie meritată ,fără acest COLȚTESCU era meci egal,repriza 2-a a fost dominată de gazari.Acești arbitrii de la Craiova distrug tot ce mai este și bun.Colțescu afară cu tot cu Bricheta care este la butoane în *** lui Becali,