FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - FCSB 4-0

GAZ METAN - FCSB 4-0 // VIDEO De la Neversea la Gaz Metan! Viitorul stelist Darius Olaru a sărbătorit cu manele alături de colegi după victoria fabuloasă cu FCSB

Articol de GSP - Publicat luni, 26 august 2019 09:08

Gaz Metan Mediaș a umilit-o pe FCSB în etapa a șaptea din Liga 1, scor 4-0 pe teren propriu, iar după meci, jucătorii au petrecut pe manele în vestiar.

Vezi AICI desfășurarea partidei

„Capul răutăților” a fost Neluț Roșu (26 de ani), doar rezervă aseară. Acesta s-a filmat alături de colegi cântând melodia „Așa sunt zilele mele” a celebrului manelist Adrian Minune, cea care a făcut ravagii la festivalurile de la Neversea și Electric Castle. Pătimaș cânta lângă el și Darius Olaru (21 de ani), jucător ce aparține de FCSB și care din iarnă va îmbrăca tricoul vicecampioanei.

Darius Olaru

Tânărul mijlocaș a fost înlocuit în minutul 66, dar a deschis scorul în poarta FCSB-ului, în minutul 17 al partidei. La final, acesta a declarat că le ține pumnii roș-albaștrilor în meciul retur cu Guimaraes din play-off-ul Europa League. Vezi AICI declarația lui Olaru

VEZI ȘI:

GAZ METAN - FCSB 4-0 // Pintilii, după umilință: „Sunt resemnat, nu mai am putere. Fiecare joacă pentru el, e de curtea școlii”

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!