Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
4
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Si unde scrie ca proprietarul accepta cererea de inchiriere? Poate ii cere 1 milion de euro! Doar in mintea puscariasilor poate se va intampla.
Intradevar FCSB ul nu poate juca in Ghencea atata timp cat Gigi nu si plateste datoriile catre Steaua.Talpan are dreptate..Gigi nu o sa plateasca niciodata.El vrea gratis.Acest individ care zice ca inchiriaza el Ghencea habar nu are despre ce vorbeste.Nu face dacat sa spuns ceva care sa apara in presa.Nu inteleg cum este bagat in seama cu prostiile lui.
Un ziar serios si o redactie condusa de un ziarist integru nu ar baga niciodata in seama un intherlop.daramite sa mai si publice interviuri .Musthata nu a reprezentat niciodata Steaua.el o sa se duca mereu dupa cel care il plateste.Maine daca Negoita il plateste o sa il vedem instalat sef la Dinamo.
Va certati pe aici ca niste natarai.Ce legatura are ce spuneti voi cu interviul interlopului Mustata?Sa scrie presa cum sa inpus cu japca si amenintari acest intherlop sef de galerie.
ATENTIE, gigist posedat!!!
Mai bine echipa se numea Fc Fcsb Jilava..............suna chiar bine! Si cu multi conducatori trecuti pe acolo, istoria era de partea lor
Cat de decedatule care-ti spui 1923rapidgiulesti, dar cat de prost!!!! Mai grav esti ca nu-ti dai seama. Prostalaule, pai tu crezi ca daca Porumboiu lua bani la Valentin sau cine vrei tu, cum crede un prost ca tine, nu se afla???? Ma idiot cu diploma, de Craiciunescu s-a cris ca a luat, de Corpodean, de Avram al batran, de multi alti si alti arbitri s0a scris, de Porumboiu NICIODATA. Si stii de ce pt. ca n-a luat, specie de prost! Serviciile sunt in tot si toate si, fii sigur, ca rasufla pe undeva. Ai citit ca s-a scris ceva urat de Valentin??? Stii de ce , minte putina? Pt. ca era corect, un persoana extrem de corecta! dar cata minte ai tu, n-ai cum sa procesezi corect ceea ce se intampla. Fara Valentin, Steaua era mancata de seccuristul de Lucescu si gasca lui de millitzzieni spurrcazti. Hai valea, ca esti mult prea prost ca sa pricepi ceva!!!!
Prostalau cu diploma, iaca ce a declarat Adrian Porumboiu, arbitrul despre care nu s-a scris NICIODATA ca ar fi luat spaga de la vreun conducator de club sau ca ar fi facut jocurile vreunei echipe. baga bine la dovleac!!!! Adrian Porumboiu: "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud.".
Probabil ca esti prea prost sa pricepi ceea ce s-a intamplat cu adevarat in fotbalul nostru, sa poti admite ca ati fost echipa care ati fost cel mai mult ajutata de structurile bolsevice si ianinte de '89, dar si dupa. Dar nu-i nimic, te faci tu mare si poate, cine stie, iti mai cresc numarul de neuroni si vei realiza ca ai fost un natang sa crezi ca echipa decedata, rapid, a fost o echipa dizidenta.
Totusi nu tin cu echipa lui Valentin...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.