Alte știri din fotbal
Rodion Cămătaru își ia rămas bun de la Nae Ungureanu: „Nu lăsa nimic în urma lui”
0
Daniel Bîrligea, primul mesaj din Italia! Ce le-a transmis celor de la FCSB
1
Sorin Cârțu, marcat de decesul lui Nae Ungureanu: „Trebuie să procesez toate astea”
0
Nicolae Negrilă, devastat de pierderea bunului său prieten: „Plâng, bă, tată. A murit Nae”
0
Știri din fotbal internațional
Astăzi începe Bundesliga: Bayern contra Bayern » Favorite, transferuri, echipe-tip
0
Asta ce vrea să însemne?! FIFA le-a „îmblânzit” pedepsele bătăușilor argentinieni!
0
Rodion Cămătaru, tranșant după ratarea Europa League: „Baiaram? Așa se interesează toată Europa de el”
1
Lionel Messi are un nou antrenor la Inter Miami
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Auzi kasketaline, ce ar fi sa incepem restructurarile cu sectia de fotbal a cazarmei, ce sr fi sa economisim cateva milioane bune pe an desfiintand echipa nou infiintata a cazarmei, cea fara drept de promovare, care joaca amicale pe banii nostri, pe un stadion modern facut tot pe banii nostri, unde culmea clona csa regal 2017 nici macar nu plateste chirie. Ce zici?;)
Ce mai cauti in Europa? De ce nu te duci dincolo de Urali, sa iti traiesti visul rusesc fericit? Hai, ca aici oricum vei fi tinut numai in misto-uri.
Ne spui si noua ce fumezi? Adica toata Europa ar trebui sa ii lase pe rusi sa intre unde si cum vor, ce razboi, ce aparare a granitelor... nu stiu ce deviante aberezi pe acolo, tu ar trebui sa fii sub supraveghere. Esti un pericol si pentru tine insuti. Oamenii te tin in misto-uri pentru ca asta ceri. Serios, cum poti sa aberezi in halul asta? Chiar nu te tii de niciun tratament?
Esti boude dai in gropi. Mai vezi ce ai scris. Si ce legatura are UE cu slaba gestionare a bugetului de stat? Daca era tara condusa de inculti precum georgescu , de ce ar fi fost mai bine? Si inca nu mi ai raspuns la intrebare, asa cu datoriile care sunt, zi ma, lu cky, cand a dus o romania mai bine decat acum? Minti cu o nesimtire uluitoare. Nu poti proba nimic dib ce sustii. Ai mai zis ca ronanii au fost fortati sa plece in europa? Ceee, romanii care au plecat au plecat de buna voie, pt un trai mai bun, pt ca romania era la pamant din cauza suveranistului nea nicu, si din cauza celor care au urmat dupa el in 90. Dobitiktokule!
In Rusia este permis avortul?
Cu ce e retribuit, remunerat sau platit sau ce ai vrut sa spui?! Daca ti-a dat argumente acum gata, e platit !!!!!
Dar copii nu sunt si soldatii rusi? Ceilalti nu sunt ucigasi de copii? Numai Putin? Rusii sunt orci, nu?
Esti baut?! Rusia NU poate fi infranta. O putere nucleara cu 6000 focoase NU poate fi infranta. Orice amenintare existentiala la adresa sa atrage razboi nuclear. Rusia si China trebuie intotdeauna tijute in stare de semi-multumire deoarece inclusiv in cazul unei Revolutii e extraordinar de periculos sa ajunga revolutionari noi la butoane
Aia care habar nu au ce inseamna diplomatie ca sa eviti un razboi, care sunt pusi imediat dupa facultati in functii publice pentru ca opiniile lor coincid cu ale cabalei care controleaza totul, ca sunt lideri slabi, ca ucid prunci in uterele mamelor, ca incurajeaza deviantele. Exact ce NU este normalitate. Poti sa sustii chestiile astea cat vrei, dar tocmai ca NU e normalitate. Fii sincer si zi ca sustii deviante
Bă Teleorman, tu ești funcțional rău, dar RĂU! :-))) Ce scriu eu și ce înțelege amărâtul ăsta … AȘA CEVA?!?!?! :-))) Mai citește bă odată și poate de data asta te prinzi ca am spus ca am ieșit 70 mld pe plus cu UE, nu minus, și ca fără banii, mult mai greu de deturnat și furat, nu aveam nici măcar gluma asta de infrastructură pe care o avem! Cine a zis bă ca vine CG sau Simion și plătim datoria?! Până să începem să plătim trebuie întâi să balansăm bugetul, dacă nu putem aduce mai mulți bani, atunci scădem cheltuielile la cat ne permitem (nu mai dăm babu la sport dar dăm și bugetării inutili ca tine afara!) , altfel aia 270 de mld sau cat e datoria publică ajunge la 500 și atunci chiar ca suntem complet îngropați! Vor reușit?! Habar nu am! Ce știu însă sigur e ca nu ei au făcut datoria aia ci ăștia “pro-europenii”. La ce criză de nervi ți-am provocat, și mă bucur :-))), e clar ca ți-am lovit convingerile de 2 bani exact unde doare mai tare, nimic nu doare mai rău decât adevărul! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.