Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Ba zdrentzelor care sunteti voi zdrentza ... Timisoara - Dinamo 0-3 ? A jucat atunci Dinamo de a rupt pamantul ? Sau a fost vorba de vreun tort blat sau blat tort ? De Rapid nu prea am cuvinte , ca saracii nici nu par din Bucuresti,parca sunt de undeva de unde se agata harta,iar de CFR anu trecut no comment la Bistrita nici nu pot sa uit meciu ala.in rest ar mai ramane Unirea Urziceni care pe saracii nu ii ajuta nimeni dar iata ca si pot.Daca era vandut meciu nu dadea gol in minutul 90
hai ca a fost blat pe fatza, sa fim seriosi.
hai ca v-am prostit! Normal ca mi-a dat Mitica meciul bah!
gigi adui in ghencea pe ropotan,pe torje,si jumatate din echipa aia de frustati ca sunt stelisti pana in maduva oaselor
Aseara a fost chef la Torje, ca a batut steaua. am fost invitat , dar nu m-am mai dus.
STEAUA a batut pe merit si a terminat cu ghinionul.De acum incolo o sa vedeti o STEA adevarata care merita sa joace in C.L. iar dinamo tot la tv va vede C.L..De rapid nici pomeneala de C.L.
bine ca au vrut bascani de la galata sa faca blat cu steaua ca altfel nu ajungeam noi in liga si aia de la liege la fel, noroc si cu ei, iar cu bate borisov no comment, cu o 10000 de euro ia cumparat becali cu totul nu mai zicem ca steaua a facut blat cu rapidul sa treaca in semifinale uefa...vedetzi voi negilor cate blaturi face steaua; intrebati pe torje care este echipa cea mai tare ca este 'numai una' :))))
Fiecare scandal de blat e legat de Steaua??? Imi pare rau de Unirea ca a inceput sa se prostitueze in halul asta....
pt. suporterii stelisti: va bucurati degeaba, daca luati puncte asa, tot pe coji de nuca o sa va puna echipele de fotbal din CL. daca nu puteti fi sinceri, uitati-va la alte jocuri ale unirii. sau la cele doua faze facute dupa ce-au luat golul ala intimplator. daca jucau tot meciul asa, nu vreau sa va spun ce s-ar fi intimplat.
Pai, chiar s-a predat, domnu' meme. Ca daca asa joaca Unirea, nu facea niciodata atitea puncte. Las-o moarta pe aia cu 'nu sintem echipa mare'. Normal ca nu sinteti, momentatn nici nu avem vreo evchipa mare in Romania, dar felul in care ati aruncat numai avioane, nejucind nimic, a fost de-a dreptul rusinos. Blat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.