Alte știri din fotbal
Valeriu Iftime, înainte de FCSB – FC Botoșani: „Asta e problema” » Ce zice de Croitoru +Anunță un transfer: „O să vă speriați”
0
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde de lei pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
0
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbare la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
Știri din fotbal internațional
Cum a fost surprins Mourinho la amicalul cu Schalke! » Incident neobișnuit la antrenamentul lui Real Madrid
0
Andoni Iraola, mesaj ferm înainte de debutul în noul sezon din Premier League: „Mai avem de lucru” » Ce spune despre debutanții Jacquet și Araujo
0
Primele imagini de la nunta lui Cristiano Ronaldo cu Georgina Rodriguez » De ce au organizat-o în living
0
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
1
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Las-o baltă. Te faci de râs.
Și cum anume îți exprimi votul negativ, împotriva unei persoane, că eu de mult caut opțiunea asta? Alegând alt rău? Oricum, recomand definiția referendumului, e cel mai simplu așa. Acolo scrie clar că referendumul este o consultare a cetățenilor pe diferite subiecte. Rezultatul unui vot este obligatoriu, adică o persoană aleasă în urma unui vot este de drept în funcția pentru care candidează. Rezultatul unui referendum nu este obligatoriu, e doar consultativ. La votare nu ai opțiunea, din păcate, să nu fi de acord cu niciuna din opțiuni, in situația aceea nu te duci. La referendum ai mereu opțiune da sau nu, pentru sau împotriva. Putem continua, dar e interesant cum va fi interpretată această situație, pentru că eu cred că au fost mulți ieșiți conditionat, care au votat pe la referendumuri, dar nimeni nu a verificat.
Prima veste "buna"de care sa se bucure si amarati din liga 2 ha ha ha
Si echipa #RUSINEA ROMANIEI desfintarea, a fost tinuta destul in spate in liga 1 si acum in liga 2 fiind plina de datori si sustinuta de o gloata de infractori!!
Na, belea!
Nu ma baiatule. Alegi cand se organizeaza ALEGERI. La referendum iti exprimi acordul sau dezacordul. Legiuitorul nu a prevazut acest caz in privinta resrictiilor aplicate condamnatilor.
Acum si in Clujjj e multa inteligenta , bubuie!
Prietene, cand un infractor incearca sa fure palmaresul si numele unui club renumit numindu-si clubul cu o denumire ambigua, nu inseamna ca si e cum vrea el. Credeti voi astia care venerati un infractor ce vreti. Steaua este Steaua si nu are nici o legatura cu zecesebe.
Stiti care e legatura dintre fotbalistii de la FCSB si Nadia Comaneci? Cifra 10.
Hai omule, incerci sa explici notiunea de vot unui fecesebist? Crezi ca macar 1% din ei stiu ce e aia?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.