Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în play-off-ul Superligii » Echipele de start
4
Mehmet Topal, „săgeată” către Eugen Neagoe, după victoria cu Csikszereda: „Petrolul trebuia să fie în play-off!”
0
Ce luptă în play-out! Mehmet Topal a revenit cu victorie pe banca celor de la Petrolul
1
Rareș Pop a marcat golul sezonului în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare » Au promovat în Championship după 65 de ani: „Băieții aceștia ar muri unul pentru celălalt!”
0
Alvaro Arbeloa: „Pentru noi există un singur scenariu posibil împotriva lui Bayern”
0
După plecarea lui Șumudică, fosta lui echipă a spart ghinionul în campionat
0
Revine Charalambous? La ce meci a fost surprins fostul antrenor de la FCSB
1
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Starea lui Mircea Lucescu se complică: medicii iau în calcul o posibilă ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
iar incepeti sa ridicati petardele fcsb iste ,in slavi ! faceti jocurile ciobanului ca sa vanda sa pateasca si altii nu numai belgienii cu stanciu
Asa e, are cu 25 kg peste Ronaldo si cu 35 peste Neymar!
Mamăăăăă !! Ciobane vinde-l repede, nu te lăcomi, dacă e mai sus decât fraierii aia, cere multpreadeșteptule f-o 800.000 euroi așa ca pornire !!!
o fii peste neymar da nu peste alibec care este de 3 ori mai bun.asa a zis jiji
Hahaha!!! Reactiile *** priceless! Masochisti sunt fcdb-istii astia, le place sa si-o fure grupa mare. :)))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e profesionalismul vostru? Stiu eu unul care joaca in curtea liceului de langa mine care da un gol la 5 minute.Pana acum a inscris vreo 50. Dupa voi si el este peste Ronaldo, Messi, Neymar, asa-i?
Gnohere este peste ei! La masa de grasime! Oare voua ziaristilor chiar nu va mai e rusine de nimic!? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vasalilor, jurnalistii GSPeste, ar trebui reglementat numarul de hioerbole permise pentru o zi si per articol. #fcfcsbnuesteaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.